Dom z papieru - sezon 5. ukaże się w dwóch częściach?! Netflix skomentował plotki

2021-02-03 16:03 AW
Dom z papieru
Autor: Materiały Prasowe

Fani Domu z papieru z jednej strony z wypiekami na twarzy wyczekują nadchodzącego piątego sezonu, a z drugiej na nowe odcinki czekają z pewnym smutkiem, wiedząc, że produkcja dobiega już końca. O tym, że sezon piąty będzie finałowym, Netflix podjął decyzję w lipcu 2020 roku, cztery miesiące po ukazaniu się sezonu czwartego. Chociaż decyzja ta mocno zaskoczyła fanów, sam fakt, że Dom z papieru doczeka się aż pięciu części, jest sporym wyróżnieniem - seriale Netflixa w zdecydowanej większości kończą się o wiele szybciej.

Dom z papieru - sezon 5. ukaże się w dwóch częściach?! Netflix skomentował plotki, które coraz częściej pojawiały się na temat finałowej odsłony serialu. Ostatnie odcinki Domu z papieru muszą domknąć wiele wątków, a także odpowiedzieć na pytanie, które nurtuje wszystkich fanów - co dalej stanie się z Profesorem i ekipą?

Dom z papieru - sezon 5. ukaże się w dwóch częściach?! Netflix skomentował plotki

Rozbijanie sezonu na dwie części nie jest tak rzadką praktyką. Taki los spotkał np. seriale BoJack Horseman, Breaking Bad, Lucyfer, Wikingowie, a ostatnio także Lupin. Dlatego plotki, jakoby ostatni sezon Domu z papieru również miał składać się z dwóch części, mocno zaniepokoiły fanów produkcji. Zwłaszcza że twórcy zapowiadali, że będzie on jak dotąd najdłuższym sezonem, liczącym w sumie 10 odcinków. Serwis devdiscourse.com przewidywał, że podział finału na dwie części może wynikać z opóźnień spowodowanych przerwami w zdjęciach, które konieczne były przez pandemię.

O komentarz w tej sprawie przedstawicieli Netflixa poprosił serwis Express.co.uk. Odpowiedź z pewnością uspokoi fanów serialu - plotki o tym, że piąty sezon ma ukazać się w dwóch cześciach, okazały się nieprawdziwe. Wszystkie 10 odcinków finału Domu z papieru zostanie udostępnionych w tym samym czasie. Niestety - jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie to nastąpi. Póki co pewne jest, że premiera piątego sezonu Domu z papieru zaplanowana została na 2021 rok.

ESKA XD #015
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE