Dom z papieru sezon 5 - Berlin ŻYJE?! Fani serialu znaleźli dowód na Instagramie aktora

2021-01-17 17:20 AW
Dom z papieru
Autor: Materiały Prasowe Netflix

Wielkimi krokami zbliża się zapowiadany piąty, a zarazem finałowy sezon Domu z papieru. Informacja o tym, że serial dobiega końca, mocno zaskoczyła jego fanów i nie tylko - to jedna z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa na całym świecie. Mimo to twórcy podjęli decyzję, że czas dokończyć historię ekipy Profesora. Wiele wskazuje na to, że finał Domu z papieru będzie naprawdę niezapomniany.

Dom z papieru sezon 5 - Berlin ŻYJE?! Fani serialu na Instagramie aktora wcielającego się w tę postać, Pedro Alonso, doszukali się wskazówki, że Berlin nie jest wcale martwy i co więcej, być może powróci w nadchodzącym sezonie. Takiego zwrotu akcji nie spodziewaliby się chyba nawet najwierniejsi widzowie Domu z papieru.

Dom z papieru sezon 5 - Berlin żyje? Fani serialu znaleźli dowód na Instagramie aktora

Jak doskonale pamiętają wszyscy fani serialu, z postacią Berlina pożegnaliśmy się w drugim sezonie. Berlin przez pewien czas ukrywał swoją śmiertelną chorobę. Z racji tego, że nie chciał umrzeć w taki sposób, wybiegł prosto w celujących z broni policjantów, przez których został zastrzelony. A przynajmniej tak do tej pory wydawało się wielu fanom Domu z papieru.

Jak dobrze znasz serial Dom z papieru?

Pytanie 1 z 15
Ile sezonów obecnie liczy serial?

Fani Domu z papieru, którzy obserwują na Instagramie Pedro Alonso, czyli serialowego Berlina, znaleźli post, który ich zdaniem świadczy o tym, że bohater serialu przeżył. Alonso dodał zdjęcie, na którym pozuje z Patrickiem Criado, aktorem, który dołączył do obsady piątego sezonu serialu. Wyglądają tak, jakby Berlin tłumaczył coś nowemu bohaterowi. Co więcej podpis pod zdjęciem brzmi: 'nie przeszłość, nie przyszłość, teraźniejszość', a post opatrzony jest także hasztagiem LCDP5. W fanach Domu z papieru rozbudziło to nadzieję na to, że Berlin żyje i powróci w nowych odcinkach serialu. Niewykluczone jednak, że pojawi się jako wspomnienie lub swego rodzaju retrospekcja. Czy tak się faktycznie stanie? Tego dowiemy się dopiero, gdy piąty sezon serialu trafi na Netflix. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana - wiadomo jedynie, że ma to nastąpić w 2021 roku.

ESKA XD #014
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE