Doktor Jan z Deekelsen - ile odcinków liczy i kiedy oglądać medyczny serial?

2022-01-26 16:17 Adrian Rybak
Doktor Jan z Deekelsen
Autor: TVP

Doktor Jan z Deekelsen to nowy serial, który będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. To idealna propozycja dla fanów produkcji europejskich. Osoby, które planują oglądać serial, już się zastanawiają, ile odcinków do obejrzenia przed nimi. Postanowiliśmy sprawdzić, jak długa jest ta produkcja oraz gdzie i kiedy ją oglądać.

Seriale zagraniczne cieszą się w naszym kraju dużym zainteresowaniem, a więc polskie stacje decydują się na ich emisję. Teraz na ekrany trafi propozycja, która nosi tytuł Doktor Jan z Deekelsen. Serial powstał w Niemczech. Na jego emisję z polskim tłumaczeniem zdecydowała się Telewizja Polska. Premiera odbyła się w środę 26 stycznia o godzinie 15:10 na antenie kanału TVP2. Kolejne odcinki mają być pokazywane o tej samej porze od poniedziałku do piątku na tym samym kanale. Fanów seriali TVP zastanawia jednak pewna kwestia. Mowa o liczbie odcinków. Widzowie lubią wiedzieć, jak długie są produkcje, które zaczynają oglądać. Odpowiedź na to pytanie znajdziecie niżej.

Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Doktor Jan z Deekelsen - liczba odcinków

Z ilu odcinków składa się Doktor Jan z Deekelsen, czyli nowy serial TVP? Postanowiliśmy to sprawdzić. Jak udało nam się dowiedzieć, propozycja TVP na codzienne wieczory składa się zaledwie z 13 odcinków. Widzowie więc szybko rozstaną się z bohaterami. 

Doktor Jan z Deekelsen - obsada

Wayne Carpendale jako dr Jan Bergmann

Caroline Scholze jako Maren Jantzen

Edith Behleit jako Hildegard Jürgens

Heinz Reincke jako Albert Eckholm

Gerhard Olschewski jako Hinnerk Alfred Hinnerksen

Franziska Troegner jako Gertrud Hinnerksen

Maximilian Werner jako Florian Jantzen

Erika Skrotzki jako Doris Jantzen

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE