Hannah Montana, Zac Efron, Selena Gomez

i

Autor: EAST NEWS, EVERETT COLLECTION/EAST NEWS, EMC/EastNews

Hity z filmów i seriali Disneya. Na pewno już o nich nie pamiętasz!

2022-01-05 15:44

Kiedyś to było! High School Musical, Hannah Montana, Czarodzieje z Waverly Place, Słoneczna Sonny i nie tylko. Te seriale i filmy oglądał kiedyś każdy nastolatek. Oczywiście w każdej produkcji nie mogło zabraknąć piosenek, które w mgnieniu oka stawały się hitami tamtejszej młodzieży. Czy pamiętasz najlepsze kawałki z produkcji Disneya? Kiedy je usłyszysz będziesz zachwycony!

Jeszcze kilkanaście lat temu, internet stał w miejscu. Nie było Facebooka, a jedyne z czego można było korzystać to portal Nasza-Klasa (NK), czy też komunikator Gadu-Gadu. Nie było aplikacji na telefon, a smartfony otwierały się przy pomocy klapki i miały klawiaturę. W tamtych czasach dzieci i młodzież zasiadały przed telewizorami i oglądały filmy i seriale, przeważnie na antenie Disney Channel. Do najpopularniejszych produkcji należały: Nie ma to jak hotel, Nie ma to jak statek, Hannah Montana, Czarodzieje z Waverly Place, Camp Rock, High School Musical, Słoneczna Sonny, Powodzenia Charlie, Jessie, a także wiele innych filmów i seriali. Dziś mało kto o nich pamięta, jednak warto przypomnieć sobie dzieciństwo, słuchając najlepszych hitów, które w nich się pojawiały!

Piosenki, które są do siebie podobne

Hity z filmów i seriali Disneya

Najpopularniejszą produkcją z dawnych lat na kanale Dinsey Channel bez żadnego był serial Hannah Montana. Opowiadał o dziewczynie, która aby chronić swoją prywatność zakładała perukę i wychodziła na scenę. To właśnie ten serial był najchętniej oglądany przez młodzież, nie tylko ze względu na fabułę czy też fantastycznych aktorów, ale przede wszystkim przez muzykę! To właśnie tam pojawiały się prawdziwe hity, takie jak: The Best Of Both Worlds, Rock Stars, Make Some Noise, Nobody's Perfect, a także wiele innych kawałków, które od razu trafiały w gusta młodych osób. W galerii poniżej znajdziecie najpopularniejsze piosenki z bajek i filmów Disney'a. Z pewnością zrobi Wam się ciepło na serduszku! Przekonajcie się sami :)