Morbius / Jared Leto

i

Autor: Materiały prasowe

MORBIUS - Jared Leto o swojej nowej roli. Kim jest tytułowy bohater?

2022-03-28 16:39

Nadchodzi Morbius! Już w kwietniu zobaczymy nowy film z Jaredem Leto, na który czeka cały świat. Aktor właśnie jest w trasie promującej nowe dzieło Daniela Espinosa. Co sądzi o swojej roli? Kim jest tytułowy bohater?

Morbius nadchodzi wielkimi krokami. Długo wyczekiwany film nareszcie pojawi się w polskich kinach! Wszyscy fani komiksowego wampira już zaciskają zęby i nie mogą się doczekać nowej kreacji Jareda Leto. Amerykański muzyk i aktor pojawi się w głównej roli. Wcieli się w postać biochemika Michaela Morbiusa, który będzie próbował wyleczyć się z rzadkiej choroby krwi, przy okazji zarażając się pewnym rodzajem wampiryzmu. Fani Marvela już wiedzą czego się spodziewać! Jared Leto właśnie wyruszył w trasę promującą film, gdzie odwiedził m.in. Paryż, Madryt, Berlin oraz Londyn. Co powiedział o swojej roli?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Morbius – 5 powodów, dla których warto wybrać się do kina

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

Morbius i Jared Leto - kim jest tytułowy bohater?

Od nagrodzonego Oscarem występu w „Witaj w klubie” po rolę Paolo Gucciego w „Dom Gucci” Leto zatraca się w swoich rolach, ożywiając postacie w sposób, który jest poruszający, przerażający lub enigmatyczny ale zawsze niezapomniany. W swoim nowym filmie „Morbius”, Leto łączy to wszystko razem, wcielając się w dr Michaela Morbiusa, genialnego lekarza z rzadką i śmiertelną chorobą krwi, zdeterminowanego, aby znaleźć lekarstwo. Geniusz Morbiusa znajduje sposób nie tylko na wyleczenie choroby, ale także na obdarzenie go niewyobrażalną siłą i mocami. Jednak cena tego jest straszna - jest nią bowiem niepohamowane pragnienie ludzkiej krwi. 

„Bardzo lubię role, w których jest możliwość transformacji. Nie tylko fizycznej, ale także psychicznej i emocjonalnej. Obiecuję Wam, takiego filmu jeszcze nie było.” - mówi Jared Leto

Doktor Michael Morbius to bohater z Marvel Comics. Wróg Spider-Mana, Blade'a i Ghost Ridera. Komiksowy bohater był biogenetycznym naukowcem, który umierał na rzadką chorobę. Pewnego razu wstrzyknął sobie radioaktywne zmienione DNA nietoperza-wampira. Morbius wykształcił w sobie zapotrzebowanie nie tylko na ludzką krew, ale również radioaktywną krew Spider-Mana, która według niego wyleczy jego niekończący się głód.

MORBIUS - kiedy premiera w Polsce?

Premierę filmu wielokrotnie przekładano. Produkcja miała się pojawić jeszcze w lipcu 2020 roku. Jednak twórcy zdecydowali się opóźnić premierę i zrobili to aż siedmiokrotnie! Teraz nie ma już odwrotu i tytuł z Jaredem Leto pojawi się na wielkich ekranach w piątek 1 kwietnia 2022 r. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nadchodzącej produkcji.