"Cień i kość": 2. sezon doczekał się zwiastuna! Kiedy premiera na Netfliksie?

2022-09-25 22:09 Natalia Nowecka
Cień i kość 2. sezon - pierwsza zapowiedź i przybliżona data premiery
Autor: Attila Szvacsek/Netflix "Cień i kość" 2. sezon - pierwsza zapowiedź i przybliżona data premiery

"Cień i kość" powraca. Popularny serial Netfliksa był jednym z tematów omawianych podczas TUDUM, czyli dorocznego eventu platformy, na którym prezentowane są zapowiedzi największych premier. Co zobaczymy w 2. sezonie?

"Cień i kość" może i nie powalił krytyków na kolana, ale z pewnością wzbudził zainteresowanie widzów. Serial z Benem Barnesem w roli głównego złoczyńcy przyciągnął przed ekrany odpowiednią ilość osób, zatem Netflix szybciutko zamówił kontynuację. Ta doczekała się wreszcie pierwszej zapowiedzi, ale są też złe wieści. Data premiery nie przypadnie wam o gustu. 

"Cień i kość" 2. sezon - pierwsza zapowiedź

2. sezon serialu "Cień i kość" zaadaptuje II tom serii Bardugo, czyli  "Oblężenie i nawałnicę", jednakże najnowsze ogłoszenia obsadowe sugerują, że ujrzymy też wątki z innych książek, choćby "Szóstki wron". Do obsady dołączyli Lewis Tan jako Tolya Kir-Bataar, Anna Leong Brophy jako Tamar Kir-Bataar, Patrick Gibson jako Nikołaj Lancov oraz Jack Wolfe w roli Wylana Hendriksa.

W rolach głównych powrócą Jessie Mei Li jako Alina Starkov, Archie Renaux jako Malyen Oretsev, Freddy Carter jako Kaz Brekker, Amita Suman jako Inej, Kit Young jako Jesper Fahey oraz Ben Barnes jako Generał Kirigan. 2. sezon serialu "Cień i kość" zadebiutuje dopiero w 2023 roku.  

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE