Co za metamorfozy!

Chłopaki do wzięcia. Pamiętacie pierwszą ukochaną Szczeny? Dziewczyny z programu są dziś nie do poznania!

"Chłopaki do wzięcia" to również kobiety, które związały się z uczestnikami słynnej telenoweli i dzielą z nimi radości i troski. Niektóre związki budziły mnóstwo emocji wśród sympatyków programu. W galerii przypominamy najsłynniejsze dziewczyny "Chłopaków do wzięcia". Co dziś słychać u Zuzi, Laury, Anety czy Marioli?

Spis treści

  1. "Chłopaki do wzięcia" - oni znaleźli miłość
  2. Dziewczyny z programu "Chłopaki do wzięcia"
  3. Ruda Mariola przeszła ogromną metamorfozę
  4. Andżelika z "Chłopaków do wzięcia" wyszła za mąż
  5. Aneta, czyli dziewczyna Jarusia. Jak dziś wygląda?

"Chłopaki do wzięcia" - oni znaleźli miłość

  • Bandziorek znalazł tą jedyną. Zakochany jest w Danusi
  • Jaruś się ożenił. Jego wybranką została Gosia
  • Rafał "Hadżi" Gębiś jest zakochany w Marcie
  • Henio od kilku lat związany jest z Marysią

"Chłopaki do wzięcia" to program, który już od 12 lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów. Pamiętacie, z kim spotykali się uczestnicy programu? Lista dziewczyn, które skradły serca słynnych "Chłopaków do wzięcia" jest naprawdę długa.

Polecamy: Smutne urodziny Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Aż łza mu się w oku zakręciła

"Mama jest mama, ale kobiety nic nie zastąpi" - jak to mówił Pączek. Uczestnicy telenoweli "Chłopaki do wzięcia" szukają miłości, ale nie wszystkim udaje się znaleźć kobietę na całe życie. Niektóre programowe związki nie przetrwały próby czasu, ale są też tacy, którzy dziś wiodą szczęśliwe życie u boku swoich drugich połówek.

Dziewczyny z programu "Chłopaki do wzięcia"

Agnieszka zabiegała o względy Stefana, a dziś samotnie wychowuje córkę. Z rodzeństwem Koch nadal się przyjaźni. Laura była jedną z najładniejszych uczestniczek "Chłopaków do wzięcia". Ona również próbowała skraść serce brata Kariny, ale się jej nie udało.

Aldona Malewicz dała się poznać w programie "Chłopaki do wzięcia" jako narzeczona Stefana. Kobieta od początku wzbudzała skrajne emocje, a kiedy okazało się, że przez 11 miesięcy nie potrafiła udowodnić, że jest z nim, jak twierdziła w ciąży, została wyrzucona z domu. Wydawało się, że relacje Stefana i Aldony to już przeszłość, ale wszystko wskazuje na to, że byli narzeczeni do siebie wrócili! Aldona i Stefan spędzili razem sylwestra 2023/2024 na Teneryfie.

Joanna Wielocha to ukochana Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego i matka jego syna Marcela. Kobieta jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. Ich związek od lat budzi kontrowersje, bo Ryśkowi zdarza się podnosić rękę na ukochaną. Ostatnio Rysiek zasugerował jednak w sieci, że to on jest ofiarą przemocy!

"Witam, każdy mi jedzie, że bije się z Aśką, tylko nikt nie wie jaka Aśka jest, jak się upije. Czyli mam się dać zabić i nic nie robić, tylko czekać aż mnie ubije? Nie wiecie, jakie ja mam z nią problemy, więc nie gadajcie, bo prawdy nie znacie. Pozdrawiam. Ona musi się leczyć, ale problem w tym, że nie chce" – wyznał na TikToku.

Polecamy: Tak zmienili się aktorzy "Mody na sukces". Trudno uwierzyć, że to te same osoby!

Ruda Mariola przeszła ogromną metamorfozę

Zanim "Szczena" poznał Asię, był szaleńczo zakochany w rudej Marioli, która dziś wygląda zupełnie inaczej niż w 5. sezonie "Chłopaków do wzięcia".

Andżelika z "Chłopaków do wzięcia" wyszła za mąż

Andżelika to kobieta, dla której głowę stracił Łukasz z programu "Chłopaki do wzięcia". Dziewczyna już po dwóch tygodniach znajomości zaczęła nalegać na ślub! Łukasz Misiek nie był jednak do tego przekonany i wkrótce ich drogi się rozeszły. Dziś Andżelika jest już po ślubie, a Łukasz został skazany prawomocnym wyrokiem sądu na trzy lat pozbawienia wolności za usiłowanie zgwałcenia babci!

Aneta, czyli dziewczyna Jarusia. Jak dziś wygląda?

Aneta to dawna miłość Jarusia, który jest dziś mężem Gosi. Kobieta również ułożyła sobie życie po rozstaniu z gwiazdą "Chłopaków do wzięcia".

Zobacz w galerii, jak dziś wyglądają dziewczyny "Chłopaków do wzięcia". Która zmieniła się najbardziej?

"Chłopaki do wzięcia" – o czym jest program?

"Chłopaki do wzięcia" to dokumentalna telenowela, która emitowana jest od 2012 roku na kanale Polsat Play. Program koncentruje się na losach samotnych mężczyzn z małych miasteczek i wsi. Część z nich to ludzie w trudnej sytuacji życiowej. Tytułowe chłopaki pragną miłości, ale znalezienie tej "jedynej" nie jest wcale takie proste.

Przeczytaj także: "Farma" - uczestniczki 3. edycji. Zobacz ich prywatne zdjęcia! Skąd są? Ile mają lat nowe farmerki?

Program "Chłopaki do wzięcia" liczy już 24 sezony. Gwiazdami najnowszych odcinków są m.in. Stefan Koch z siostrą Kariną, Jarek Mergner, czyli popularny Jaruś, Henio i pani Marysia.

Listen on Spreaker.