Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Agnieszka znowu w programie. Młoda mama ma chrapkę na Stefana!

Agnieszka to przyjaciółka Stefana i Kariny z "Chłopaków do wzięcia". Kobieta jakiś czas temu została mamą, a teraz pojawiła się z córką w programie. Czy między Agnieszką a Stefanem znowu zaiskrzy?

Spis treści

  1. "Chłopaki do wzięcia". Kim jest Agnieszka?
  2. Agnieszka z "Chłopaków do wzięcia" rozstała się z ojcem swojego dziecka
  3. Agnieszka i Stefan będą razem? "Może z nim się zwiążę"

"Chłopaki do wzięcia". Kim jest Agnieszka?

Widzowie programu "Chłopaki do wzięcia" znają ją bardzo dobrze. Agnieszka to była narzeczona Grzegorza zwanego "Pączusiem", która pozostaje w bliskich relacjach ze Stefanem i Kariną.

Kobieta przyjaźni się z rodzeństwem Koch, a jakiś czas temu mówiło się, że między Agnieszką a Stefanem narodziło się uczucie. On wybrał jednak Aldonę – dziś już wiemy, że ta relacja nie wypaliła. Aldona udawała ciążę przez 11 miesięcy, a gdy Stefan odkrył prawdę, doszło do ich głośnego rozstania, którym przez kilka tygodni żyły media.

Czytaj też: Tak dziś wygląda Joanna Wielocha z "Chłopaków do wzięcia". Ale laska!

Agnieszka z "Chłopaków do wzięcia" rozstała się z ojcem swojego dziecka

Agnieszka pojawiła się gościnnie w 24. sezonie "Chłopaków do wzięcia". Kobieta w 361. odcinku zadzwoniła do Kariny i opowiedziała, co teraz u niej słychać.

Nie jest tajemnicą, że Agnieszka jakiś czas temu została mamą. Kobieta powitała na świecie córeczkę Polę, która jest teraz dla niej całym światem. Niestety, związek z ojcem dziewczynki już się rozpadł. "Zmieniło się wszystko w tracie ciąży. Kompletnie zostałam sama ze wszystkim, nie pomagał mi w niczym, nie wiem, co w niego wstąpiło" – ujawniła Agnieszka. Kobieta zdradziła, że nadal przyjaźni się ze Stefanem i Kariną.

Stefan jest jako dobry kupel, dobry przyjaciel, nie wiem, może partner będzie przyszły, ja nie wiem, co będzie za chwilę. Może będzie tak, że z nim się zwiążę. Może będzie tak, że on zaakceptuje dziecko – zastanawiała się przed kamerą Aga.

Polecamy: Bieda aż piszczy? Zobacz, jak mieszkają uczestnicy programu "Chłopaki do wzięcia"

Agnieszka i Stefan będą razem? "Może z nim się zwiążę"

Agnieszka bardzo lubi Stefana. "On jest zawsze mile widzianym gościem w moim domu" - podkreśliła. Kobieta uważa, że Stefan ma świetne podejście do dzieci i jest bardzo uczuciowym mężczyzną. Wtóruje jej w tym Karina, czyli siostra Stefana:

Zawsze mówiłam, zaproś Agnieszkę z małą na tydzień i będziesz wiedział chłopie, co to znaczy mieć dziecko – powiedziała Karina.

Agnieszka uważa, że Stefan nie trafił jeszcze na właściwą kobietę, z którą mógłby stworzyć prawdziwy związek i założyć rodzinę. Nie wie, jak to jest mieć partnerkę, która będzie na niego czekać w domu, gdy on wróci z pracy. "Jest ta radość, usłyszy miłe słowo, a nie awantury i inne sytuacje, spekulacje, bo nie na tym polega związek" - wyznała, ewidentnie nawiązując do ostatniej afery. 

Karina ma cichą nadzieję, że Agnieszka i Stefan będą jeszcze razem! "Wierzę w miłość. Wierzę, że nadejdzie taki dzień, że ja się naprawdę zakocham" – wyznała Aga.

Zobaczcie w galerii, jak teraz wygląda Agnieszka z "Chłopaków do wzięcia".

"Chłopaki do wzięcia". Aldona udawała ciążę przez 11 miesięcy! "Miała brzuch i cały czas jadła". Wychodzą na jaw nowe kulisy skandalu