Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia. Stefan i Aldona wrócili do siebie? Razem bawią się na Teneryfie! Karina ma już dość!

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Stefan i Aldona z programu "Chłopaki do wzięcia" spędzili razem sylwestra. Czy to oznacza, że byli narzeczeni dali sobie kolejną szansę i znowu są razem? Karina, czyli siostra słynnego "chłopaka do wzięcia" już wyraziła swoje niezadowolenie w sieci.

Spis treści

  1. Chłopaki do wzięcia: z kim spotyka się Stefan Koch?
  2. Stefan i Aldona z "Chłopaków do wzięcia" znowu razem!
  3. Karina Koch ma dość wybryków swojego brata?

Chłopaki do wzięcia: z kim spotyka się Stefan Koch?

Stefan Koch to jeden z najpopularniejszych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna szuka miłości w dokumentalnej telenoweli Polsat Play. Stefan z "Chłopaków do wzięcia" ma za sobą głośny związek z Aldoną, z którą rozstał się latem 2023 r.

Kobieta przez kilkanaście miesięcy wmawiała mu, że jest z nim w ciąży, ale nie potrafiła w żaden sposób tego udowodnić. To właśnie dlatego rozpadł się ich związek. Niedługo po zerwaniu, o byłych już narzeczonych znowu zrobiło się głośno. W sierpniu 2023 r. para spędziła razem urlop nad morzem – to miał być jednorazowy wybryk Stefana, z którego gęsto się tłumaczył podczas jednego z wakacyjnych live'ów.

Czytaj też: Ile zarabiają "Chłopaki do wzięcia"? Odpowiadamy!

Wraz z premierą 24. sezonu "Chłopaków do wzięcia" na jaw zaczęły wychodzić szokujące kulisy związku Stefana z Aldona. Mężczyzna przyznał przed kamerą, że "Aldony nie da się na dłuższą metę kochać" i dobrze się stało, że ciąża była przez nią wymyślona. "Szkoda dziecka, dziecko było jej jedyną kartą przetargową" – powiedział.

Stefan i Aldona z "Chłopaków do wzięcia" znowu razem!

Stefan wielokrotnie zapewniał, że Aldona jest dla niego tematem zamkniętym, ale byli narzeczeni zaskoczyli ostatnio wspólnym nagraniem. Okazuje się, że Stefan i Aldona spędzili razem Sylwestra 2023/2024 i bawią się teraz razem na Teneryfie!

"Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęśliwego Nowego Roku i oby ten rok był lepszy od poprzedniego" – mówi na nagraniu Aldona. "Chodzi o to, żeby się dobrze bawić i nie mówić, kto z kim ma sylwestra spędzać, niech każdy spędza sylwestra i czas wolny z kim chce" – dodał Stefan.

Karina Koch ma dość wybryków swojego brata?

Czyżby Aldona i Stefan chcieli w ten sposób ogłosić powrót do siebie? Tego na razie nie wiadomo. "Generalnie jestem za wolnością, żeby każdy mógł spędzać czas, z kim akurat w danym momencie ma okazję i chce" – stwierdził chłopak do wzięcia.

Karina, czyli siostra Stefana nie popiera jego związku z Aldoną. 1 stycznia br. dała temu mocny wyraz w mediach społecznościowych:

Oby ten nowy rok przyniósł zgodę, rozum i koniec kłamstw .. A Stefan! Dymaj się !! Nara !! - napisała.

"Chłopaki do wzięcia". Tak dziś wygląda życie Kariny w Niemczech. Nowy dom robi wrażenie