Filmowe zapowiedzi

Cameron Diaz znowu w akcji. Netflix zakończył jej 10-letnią przerwę aktorską

2024-05-17 10:26

Ostatni raz widzieliśmy ją w “Sekstaśmie” i “Innej kobiecie” z 2014 roku, teraz wraca w nowej komedii Netflixa. Cameron Diaz przerwała swoją aktorską emeryturę, by raz jeszcze zagrać u boku Jamiego Foxxa, a film doczekał się właśnie daty premiery i pierwszych zdjęć promocyjnych.

“Znowu w akcji” – Cameron Diaz i Jamie Foxx znów łączą siły

Po 10-letniej przerwie Cameron Diaz wraca jako Emily, która na wiele lat po porzuceniu pracy agentki CIA i założeniu rodziny, ponownie trafia do świata szpiegów, gdy tożsamość jej i jej partnera wychodzi na jaw – czyli fikcja pięknie odbija tu rzeczywistość. Gwiazda “Aniołków Charliego” i “Vanilla Sky” porzuciła bowiem aktorstwo i skupiła się na byciu mamą, a w “Znowu w akcji” zgodziła się zagrać za namową Jamiego Foxxa, prywatnie jej bliskiego przyjaciela.

Niewiele osób o tym wie, ale po tym, jak zagraliśmy z Cameron w “Męskiej grze” i “Annie”, zostaliśmy przyjaciółmi w prawdziwym życiu — i błagałem ją, żeby ponownie do mnie dołączyła. Wszyscy doskonale wiemy, że ma w sobie to coś… – stwierdził Jamie Foxx.

Za reżyserię “Znowu w akcji” odpowiada Seth Gordon (“Szefowie wrogowie”, “The Office”), który wraz z Brendanem O’Brienem napisał także scenariusz. Premierę na Netflixie wyznaczono na 15 listopada br.

“Znowu w akcji” ostatnim filmem Cameron Diaz?

Jeśli jednak zakładacie, że “Znowu w akcji” oznacza wielki powrót Cameron Diaz, to musimy ostudzić wasz entuzjazm. W ubiegłym roku bliski przyjaciel aktorki wyznał na łamach pisma The Sun, że to jedynie jednorazowy “wybryk” i chwilowy powrót. Cameron miała się zgodzić na udział w filmie wyłącznie ze względu na Jamiego Foxxa, a poza tym skończyła już z aktorstwem, bo chce się w całości poświęcić rodzinie.

Te 10-godzinne dni zdjęciowe mocno dały się Cameron we znaki. Ona po prostu nie umie być z dala od Raddix [jej kilkuletniej córeczki – przyp. red.], bo macierzyństwo kocha bardziej niż cokolwiek innego. Cameron jest też bizneswoman, więc doskonale rozumie, że czasem trzeba podjąć trudną decyzję. A Jamie jest jedynym powodem, dla którego zgodziła się zagrać w tym filmie – stwierdził tajemniczy przyjaciel [za: Daily Sun].

SPRAWDŹ TEŻ: Ten film rozgrzał TikToka do czerwoności, a teraz wraca z drugą odsłoną. Kiedy zobaczymy “Twoją winę”?

Netflix umie nie tylko w seriale – oto 5 najlepszych filmów streamera

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
Aktorzy, którzy posunęli się za daleko! Robili DZIWNE RZECZY dla roli | To Się Kręci #33