Filmowe zapowiedzi

Ten film rozgrzał TikToka do czerwoności, a teraz wraca z drugą odsłoną. Kiedy zobaczymy “Twoją winę”?

2024-05-16 12:54

Była “Moja wina”, teraz czas na “Twoją winę”. Historia miłosna Noah i Nicka jeszcze się nie zakończyła, ale przed nimi nowe wyzwania – na ich drodze staną bowiem rodzice (przypominamy, że protagoniści są przyszywanym rodzeństwem). Prime Video rozpoczęło właśnie kampanię marketingową – kiedy zobaczymy sequel?

“Moja wina” to młodzieżowe romansidło pokroju “After” na podstawie poczytnych książek Mercedes Ron (które zaczynały oczywiście na Wattpadzie). Film ukazał się w 2023 roku w Amazon Prime Video i jak na tego typu twór przystało – cieszył się dużą popularnością, zwłaszcza na TikToku. Włodarze platformy poszli więc za ciosem i nakręcili kontynuację. “Twoja wina” doczekała się właśnie przybliżonej daty premiery i pierwszych zdjęć promocyjnych (te znajdziecie w galerii podpiętej w górnej części artykułu).

SPRAWDŹ TEŻ: Pinokio zostanie psychopatą. Powstaje kolejny horror, który zmieni spojrzenie na bajkową postać

TWOJA WINA – o czym opowie sequel “Mojej winy”?

“Twoja wina” rozpocznie się niedługo po zakończeniu poprzednika. Noah skończy 18 lat i postanowi, że na studia pójdzie w LA, by być blisko Nicka. Niestety ich rodzice będą mieli inne plany i postanowią młodych rozdzielić. Na domiar złego pojawią się dwie kobiety, które mocno namieszają w relacji zakochańców – matka Nicka oraz jego była dziewczyna. Czy ich miłość okaże się silniejsza niż wszelkie przeciwności? Zapewne tak, ale co się po drodze namartwią to ich.

W rolach głównych powrócą Nicole Wallace i Gabriel Guevara, a za kamerą stanął Domingo González. W obsadzie znaleźli się również m.in. Marta Hazas, Iván Sánchez, Eva Ruiz, Víctor Varona, Goya Toledo, Gabriela Andrada i Álex Béjar. Dokładna data premiery “Twojej winy” nie została jeszcze ujawniona. Wiemy jedynie, że film pojawi się w ofercie Prime Video w grudniu tego roku.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz

Seriale, w których jest najwięcej scen seksu. Niektóre tytuły mogą was zaskoczyć

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7