Love Island

Byli o krok od wygrania "Love Island. Wyspa Miłości". Co dziś słychać u Oli i Armando? Miłość kwitnie?

2024-04-22 14:17

Ola i Armando byli o krok od wygranej "Love Island 4". Niestety, to im się nie udało, ale wszystko wskazuje na to, że mają coś o wiele lepszego. Oczywiście chodzi o ich relację. Wyglądają na naprawdę szczęśliwą parę, chociaż ich droga do miłości to istny rollercoaster.

Aleksandra Stręk i Adrian Wdowiak podbili serca widzów 4. edycji "Love Island. Wyspa miłości". Wielu z nich zastanawia się, czy para dalej jest razem i czy ich miłość kwitnie. Wszystko wskazuje na to, że nie mogli lepiej trafić!

To koniec "Love Island"?! Fani podejrzewają, że nie będzie 10. sezonu

Ola i Armando są dla siebie stworzeni?

Jakiś czas temu para poinformowała o swoim rozstaniu, ale teraz wszystko wskazuje na to, że cieszą się szczęśliwą relacją. "Wypowiem się na ten temat tylko raz. Z racji tego, że wiem ile osób nam kibicowało, czuję się zobowiązana aby poinformować Was o naszym rozstaniu. Podjęliśmy wiele prób aby ratować ten związek, przychodzi jednak moment w którym nic więcej nie da się zrobić" - przekazywała Ola podczas rozstania z Armando. Teraz wszystko wskazuje na to, że mają się świetnie, a ich miłość kwitnie. Na ich Instagramach nie brakuje wspólnych, zabawnych filmików. Trzeba przyznać, że to właśnie ich charyzma i wesołe podejście do życia spowodowały, że widzowie ich pokochali. Nie pozostało nic innego, niż trzymać za tę parę kciuki. Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni! "Uwielbiam Was", "jesteście mega", " nie mogę z Was", "Hahahahha najlepsi", "Uwielbiam" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Love Island 9 - Patrycja i Robert są razem po programie? W końcu ujawnili prawdę!

Love Island 4 - odcinek 28. Wielkie wątpliwości w nowych parach! Dla kogo mocniej zabije serce?