Love Island 9

Love Island 9 - Patrycja i Robert są razem po programie? W końcu ujawnili prawdę!

2024-04-19 16:11

Robert i Patrycja zajęli w "Love Island 9 " drugie miejsce. Ich relacja była dość świeża i widzowie zastanawiali się, czy ma prawo przetrwać. W końcu prawda wyszła na jaw.

Finał "Love Island 9" zafundował widzom wiele emocji. Widzowie zaufali Patrycji i Robertowi, przez co zajęli drugie miejsce. Fani zastanawiają się jednak, czy tak nowa relacja przetrwa próbę czasu i życie poza kamerami. Teraz już wszystko jest jasne!

Love Island 9 - finał. Znamy zwycięzców programu! Co jeszcze działo się w ostatnim odcinku?

Patrycja i Robert z "Love Island 9" nie są parą, ale...

Kilka dni po wielkim finale "Love Island 9", Patrycja zorganizowała live'a na Instagramie, w którym wziął udział również Robert. Fani zadali im wiele pytań. Okazało się, że Robert i Patrycją nie są razem, ale nie zamierzają zakończyć swojej znajomości. Wspólnie budują swoją relację i chcą się po prostu lepiej poznać. Chociaż oboje rozjechali się do swoich domów, to Robert całkiem niedługo przylatuje do Polski, by spędzić trochę czasu z Patrycją. Wszystko wskazuje na to, że ich relacja zmierza w dobrym kierunku.

"Love Island" - jedna z par rozstała się tuż po finale. "Zakończyliśmy naszą relację"

"Love Island 9" zakończyło się wielkim finałem 14 kwietnia. W ostatnim odcinku znaleźli się: Zuza i Jarek, Asia i Rafał oraz Patrycja i Robert. Program zwyciężyli Zuza i Jarek.

Widzowie byli wściekli gdy odpadła z Love Island 9! Teraz zaprzyjaźniła się ze zwyciężczynią poprzedniej edycji

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia
Listen on Spreaker.