metamorfozy gwiazd

Była gwiazdą W11. Porzuciła aktorstwo i wybrała inną drogę

2024-06-17 15:02

Była jedną z najbardziej lubianych policjantek w naszym kraju. Dzięki W11. Wydział Śledczy zyskała ogromną sympatię widzów oraz ogólnopolską rozpoznawalność. Jej przygody śledziły miliony widzów. W pewnym momencie zrezygnowała jednak z aktorstwa i skupiła na karierze zawodowej. Nie uwierzycie, co teraz robi Joanna Czechowska!

Była gwiazdą W11. Wydział Śledczy. Joanna Czechowska wraz z Sebastianem Wątrobą przez wiele lat tworzyli zgrany, policyjny zespół. Paradokument, przez dziesięć lat, opowiadał o losach mundurowych pracujących na komendzie przy ulicy Pomorskiej w Krakowie. Odtwórcy głównych ról cieszyli się rozpoznawalnością w całej Polsce. Przez lata nadkomisarz Joanna Czechowska była jedną z ulubionych funkcjonariuszek w kraju. W pewnym momencie postanowiła jednak porzucić karierę w show biznesie i usunąć się w cień. Zamiast aktorstwa i sławy skupiła się na wyuczonym zawodzie. Niedługo po tym zrezygnował z kręcenia kolejnych odcinków serialu.

Pamiętacie Wioletkę z Rancza? Gwiazda zmieniła się nie do poznania!

Metamorfozy Edyty Górniak. Czas stoi dla niej w miejscu?

W11. Wydział Śledczy - Joanna Czechowska

Joanna Czechowska z paradokumentem W11. Wydział Śledczy związana była przez dziesięć lat. Przygody funkcjonariuszki śledziły regularnie nawet trzy miliony widzów. Jednak w pewnym momencie zdecydowała się odejść z serialu, nie podając do opinii publicznej przyczyn swojej decyzji. Odtwórczyni jednej z głównych ról w paradokumencie nie chciała kontynuować kariery w show biznesie i odsunęła się w cień. Wybrała życie z dala od blasku fleszy.

Joanna Czechowska - co teraz robi?

Joanna Czechowska, w trakcie nagrywania serialu, pełniła obowiązki zastępcy naczelnika sekcji kryminalnej. Tuż po ukończeniu liceum ogólnokształcącego, podjęła studia w szczytnowskiej Szkole Oficerskiej, a następnie podyplomowe studia politologiczne. Od 1991 roku pracowała w Komendzie Miejskiej Policji w Krakowie. Na początku na stanowisku posterunkowej. Później zajmowała się m.in. przestępstwami narkotykowymi. Teraz Joanna Czechowska zajmuje się szkoleniami ds. walki z przemocą internetową i dopalaczami. Co więcej, od trzynastu lat spełnia się w roli mamy.

Pamiętacie Babkę z Rancza? Grażyna Zielińska nie przypomina już uwielbianej przez widzów szeptuchy