Magdalena Waligórska - Ranczo

i

Autor: AKPA, Instagram/magdawaligorska_official

Pamiętacie Wioletkę z Rancza? Gwiazda zmieniła się nie do poznania!

2023-01-03 15:27

Wioletka z Rancza była prawdziwą, miejscową gwiazdą. Ukochana policjanta Staśka uwodziła swoimi wdziękami męską część klientów baru, w którym pracowała. Choć wielu miało ją za typową blondynkę, to jej mądrość życiowa i inteligencja nie raz wychodziły na pierwszy plan. Jak wygląda Wioletka z Rancza po latach? Sprawdziliśmy!

Wioletka z Rancza to postać, której nie dało się nie lubić. Wdzięk i ognisty charakter szybko stały się jej znakami rozpoznawalnymi. Choć wielu widziało w niej stereotypową blondynkę i pannę lekkich obyczajów, to z kolejnymi odcinakami jej zaradność i mądrość życiowa wychodziły na pierwszy plan. Wioletka Kotecka z Rancza była barmanką w knajpie w Wilkowyjach. W serialu mogliśmy podziwiać jej liczne romanse i zaloty, jednak po burzliwej przeszłości ulokowała swoje uczucia w policjancie Staśku. Miejscowa gwiazda była podziwiana i uwielbiana przez mężczyzn, a jej kobiece kształty, które lubiła podkreślać, często były w przychylny sposób komentowane przez męską część klientów baru. Odtwórczynią roli Wioletki Koteckiej była Magdalena Waligórska, która, po latach od zakończenia serialu, zmieniła się nie do poznania!

Internauci odkryli, że rozebrano dom babki z Rancza. „Łezka się w oku kręci”

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Magdalena Waligórska - Ranczo

Magdalena Waligórska-Lisiecka zaskarbiła sobie sympatię widzów serialu Ranczo. Odtwórczyni roli Wioletki przez osiem lat rozśmieszała swoich fanów na ekranie. Dzięki charakterystycznym, blond włosom z lokami i zawadiackiemu spojrzeniu była w stanie rozkochać w sobie nie jednego mężczyznę. Jak, kilka lat po zakończeniu kręcenia serialu, wygląda Wioletka?

Pamiętacie Babkę z Rancza? Grażyna Zielińska nie przypomina już uwielbianej przez widzów szeptuchy

Aktorkę można było zobaczyć również w takich produkcjach jak Ile waży koń trojański, Randka w ciemno, Testosteron, Moje córki, krowy, M jak Miłość i Ojciec Mateusz. Obecnie Magdalena Waligórska występuje na deskach teatru. Magdalena Waligórska-Licieska jest absolwentką PWST im. L.Solskiego w Krakowie.

Sonda
Lubiłeś/aś oglądać "Ranczo"?