Grażyna Zielińska

i

Autor: Materiały TVP

Pamiętacie Babkę z Rancza? Grażyna Zielińska nie przypomina już uwielbianej przez widzów szeptuchy

2022-10-16 9:57

Babka z Rancza przeszła niesamowitą metamorfozę! Grażyna Zielińska, w swoich mediach społecznościowych, zamieściła zdjęcie, na którym widać jej niesamowitą przemianę. Jej metamorfoza kompletnie zaskoczyła fanów i zgodnie przyznają, że aktorka jest nie do poznania!

Spektakularna metamorfoza Babki z Rancza, czyli Grażyny Zielińskiej, może zrobić na was ogromne wrażenie! Serialowa Babka, czyli tak naprawdę Grażyna Zielińska jest znakomitą aktorką, która zagrała w wielu popularnych produkcjach takich jak: Na dobre i na złe, Nigdy w życiu, Ojciec Mateusz czy Pierwsza Miłość. Grażyna Zielińska jest także aktorką dubbingową. Fani powieści J.K. Rowling mogą kojarzyć ją m.in. z filmu Harry Potter i Zakon Feniksa. Pomimo licznych talentów Grażyny Zielińskiej, szczególne miejsce w jej sercu zajmuje teatr. Od ponad 30 lat aktorka związana jest z Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Po tym, jak wstawiła zdjęcie ze spektaklu fani oniemieli! Takiej metamorfozy chyba nikt się nie spodziewał.

Świat oszalał na punkcie "Wielkiej Wody"! Wyniki oglądalności polskiego serialu są zdumiewające

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Grażyna Zielińska - metamorfoza

Grażyna Zielińska, w spektaklu Miarka za miarkę według Williama Szekspira wciela się w jedną z głównych ról. W swoich mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie wykonane podczas spektaklu. Grażyna Zielińska jest na nim odziana w przepiękną, czarną suknię, jednak to nie ona najbardziej rzuca się w oczy. Fani aktorki są w ogromnym szoku, ponieważ aktorka, podczas spektaklu, jest kompletnie łysa! Gwiazda udowodniła, że jest prawdziwą aktorką, która potrafi poświęcić się dla roli i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Fani Grażyny Zielińskiej są zachwyceni jej metamorfozą.

Kevin sam w domu 2022 - kiedy w TV? O której godzinie?

Wyglądasz PRZEPIĘKNIE !?

Ładnemu to we wszystkim ładnie ?, serdecznie pozdrawiam ?

Wspaniała metamorfoza! Serdecznie pozdrawiam!

Sonda
Lubisz serial Ranczo?