Rafał Mroczek / Marcin Mroczek / Bracia Mroczek

i

Autor: AKPA

Bracia Mroczek debiutują na Netfliksie! Nowy serial powtórzy sukces Wielkiej wody?

2022-10-19 10:31

Marcin i Rafał Mroczek odejdą z M jak miłość? Wygląda na to, że popularni bliźniacy wracają do częstszego grania i zaczynają pojawiać się w nowych tytułach. Teraz wystąpią nawet w nowej produkcji Netfliksa! Gdzie i kiedy oglądać serial?

Bracia Mroczek to nie tylko M jak miłość. I chociaż jedna z najdłużej emitowanych telenowel w Polsce dała Mroczkom największą rozpoznawalność, to w ostatnich latach udało im się zagrać również w kilku innych produkcjach. Panowie wystąpili m.in. w "O mnie się nie martw" i "Mowie Ptaków", a Marcin Mroczek znalazł się nawet w obsadzie zagranicznego tytułu "Muzh moey vdovy". Żadna z tych kreacji nie przyjęła się jednak wystarczająco dobrze, ale zapowiada się na to, że teraz wszystko może się zmienić!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polska miała swojego Dahmera! Zabijał gejów w podobnym czasie

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Bracia Mroczek w serialu Netfliksa

Marcin i Rafał Mroczek zagrają w serialu "Gang zielonej rękawiczki". To nowa komedia kryminalna, która 19 października 2022 r. trafiła na Netfliksa. Fabuła skupia się na historii trzech złodziejek: Zuzy, Kingi i Alicji - które po nieudanym napadzie ukrywają się w domu opieki. W obsadzie nie zabrakło oczywiście popularnych bliźniaków. Bracia wcielają się w role Grabarzy, a widzowie bardzo dobrze przyjęli ich nowe kreacje. Nowy serial to na pewno spełnienie marzeń aktorów. Czy debiut przerodzi się na kolejne propozycje i ponownie zobaczymy Mroczków na ekranie? Przekonamy się w najbliższej przyszłości.

Gang Zielonej Rękawiczki - OBSADA, ODCINKI

W głównych rolach pojawiły się Magdalena Kuta (Zuza), Anna Romantowska (Alicja) i Małgorzata Potocka (Kinga). W obsadzie nie zabrakło plejady gwiazd, bo obok wspaniałych aktorek wystąpili również Andrzej Grabowski, Mirosław Zbrojewicz, Beata Bandurska, Karolina Rzepa oraz Marcin i Rafał Mroczek. Gang Zielonej Rękawiczki liczy łącznie 8 odcinków. Całość można oglądać już na Netfliksie.