Gang Zielonej Rękawiczki: Netflix zapowiada polski kryminał z gwiazdorską obsadą [ZWIASTUN]

2022-09-21 12:53 Natalia Nowecka
Gang Zielonej Rękawiczki: zwiastun, obsada, fabuła i data premiery nowego polskiego serialu Netfliksa
Autor: Netflix Gang Zielonej Rękawiczki: zwiastun, obsada, fabuła i data premiery nowego polskiego serialu Netfliksa

Nadciąga nowy polski serial Netfliksa! "Gang Zielonej Rękawiczki" to nietypowy kryminał, utrzymany w klimacie czarnej komedii. Kiedy premiera i kto znalazł się w obsadzie? Zobaczcie zwiastun.

"Gang Zielonej Rękawiczki" to ośmiodocinkowa czarna komedia w reżyserii Tadeusza Śliwy, według scenariusza Joanny Hartwig-Skalskiej i Anna Novak-Zemplinskiej. Czy nowa produkcja Netfliksa okaże się najlepszym polskim serialem, jaki zaserwowała nam platforma? 

Gang Zielonej Rękawiczki: ZWIASTUN nowego polskiego kryminału

Po nieudanym napadzie, nieuchwytny gang trzech szlachetnych złodziejek: Zuzy, Kingi i Alicji ukrywa się w cichym domu opieki. Podczas gdy policja depcze im po piętach, gang kontynuuje swoje działania w ośrodku, dając drugą młodość jego starszym mieszkańcom.

Gang Zielonej Rękawiczki: kiedy premiera?

W rolach głównych wystąpili Magdalena Kuta, Małgorzata Potocka i Anna Romantowska, oraz Beata Bandurska, Karolina Rzepa, Mirosław Zbrojewicz i Andrzej Grabowski. "Gang Zielonej Rękawiczki" wkroczy do biblioteki Netfliksa już 19 października 2022 roku. 

Sonda
Planujesz obejrzeć ten serial?

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE