Biały lotos: 3. sezon z kolejnymi gwiazdami. Kto dołączył do obsady?

i

Autor: HBO Biały lotos: 3. sezon z kolejnymi gwiazdami. Kto dołączył do obsady?

Popularne seriale

Obsada “Białego lotosu” wciąż się powiększa. Kogo zobaczymy w 3. sezonie?

2024-01-17 18:49

“Biały lotos” powróci do nas z trzecim sezonem, a Mike White skrupulatnie kompletuje obsadę. Fani zaś uważnie śledzą każdy jego ruch, w końcu to właśnie gwiazdorska obsada była jednym z filarów sukcesu poprzednich odsłon. Zatem, kogo zobaczymy tym razem?

“Biały lotos” – obsada 3. sezonu. Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

Gwoli przypomnienia – tym razem udamy się do Tajlandii, a motywem przewodnim 3. sezonu będzie rozprawa nad motywem śmierci we wschodniej religijności i duchowości. HBO nawiązało nawet współpracę z Urzędem Turystyki Tajlandii, aby wesprzeć zdjęcia i promocję produkcji.

Jesteśmy zaszczyceni, że Tajlandia została wybrana jako miejsce, w którym powstanie długo oczekiwany sezon “Białego Lotosu”. Egzotyczne, naturalne piękno królestwa, bogate zabytki i różnorodne krajobrazy to idealne miejsca, aby podzielić się naszą fascynującą kulturą, kuchnią, najwyższej klasy ofertą wellness i luksusem, a co najważniejsze tajską gościnnością. Tajlandia od dawna uważana jest za jedną z ulubionych filmowych lokacji na świecie. Serial “Biały Lotos” z pewnością wzmocni ten status jako preferowanego miejsca filmowania i turystyki opartej na doświadczeniach, inspirując jeszcze więcej osób odwiedzających Tajlandię – rzekł Thapanee Kiatphaibool, gubernator Urzędu ds. Turystyki Tajlandii (TAT).

A co do obsady – platforma Max ogłosiła jakiś czas temu, że w trzecim “Białym lotosie” wystąpią m.in.: Leslie Bibb, Dom Hetrakul, Michelle Monaghan, Parker Posey i Tayme Thapthimthong, a także gwiazdor “Harry’ego Pottera” Jason Isaacs i powracająca w roli Belindy z 1. sezonu Natasha Rothwell.

To jednak nie wszystko, bowiem w tajlandzkim Białym lotosie zameldują się również Walton Goggins, Sarah Catherine Hook, Sam Nivola, Patrick Schwarzenegger oraz znana z “Sex Education” Aimee Lou Wood.

“Sukcesja” dostanie spin-off? Serialowy Logan stawia jeden warunek

“Biały lotos” – Woody Harrelson jednak nie zagra w 3. sezonie

Fanów Woody’ego Harrelsona, znanego m.in. z ról w pierwszym “Detektywie” i serii “Igrzyska Śmierci”, z pewnością ucieszyły ostatnie pogłoski, jakoby aktor miał zameldować się w 3. sezonie “Białego lotosu”. I owszem, były takie plany, a Woody miał nawet prowadzić rozmowy z twórcą, Mikiem Whitem. Doszło jednak do konfliktu harmonogramów i nic z tego nie wyszło.

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4