Avatar: Istota wody

i

Autor: materiały prasowe 20th Century Studios Polska Avatar: Istota wody w pierwszym zwiastunie

Avatar 2 to najbardziej wyczekiwana premiera tego roku! O czym opowie "Istota wody"? Zobaczcie ZWIASTUN

2022-05-10 10:15

"Avatar: Istota wody" to kontynuacja najbardziej dochodowego filmu w dziejach kina, która ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Co tym razem przygotował dla nas James Cameron? W sieci ukazał się pierwszy zwiastun, który zapowiada zapierające dech w piersiach widowisko.

"Avatar: Istota wody" nadciąga. Kolejna odsłona słynnego dzieła Jamesa Camerona to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat. Nic zresztą dziwnego, w końcu "Avatar" to najbardziej dochodowy film w dziejach kina, a jego echa nie milkną nawet dekadę po debiucie.

O czym opowie "Avatar 2" i kto wystąpi w widowisku? W sieci ukazał się pierwszy zwiastun, który nakreśla nam ton i fabułę nadchodzącego filmu. Znamy też dokładną datę premiery.

ZOBACZ TAKŻE: Filmy 2022 - najciekawsze premiery, których za nich nie możecie przegapić

Avatar: Istota wody - ZWIASTUN

Pierwszy zwiastun filmu "Avatar: Istota wody" prezentuje się następująco:

Avatar: Istota wody - O CZYM BĘDZIE FILM? [fabuła i obsada]

Akcja filmu "Avatar: Istota wody" rozgrywać się będzie ponad dekadę po wydarzeniach z poprzednika i przybliży nam dalsze losy Jake'a i Neytiri, którzy teraz będą musieli sprawdzić się w roli rodziców. Czy uda im się ochronić rodzinę przed nachodzącym niebezpieczeństwem?

Zwiastun jasno wskazuje, że "Istota wody" będzie (kolejnym) wizualnym majstersztykiem, który z pewnością zachwyci miliony widzów na całym świecie. W rolach głównych powrócą Sam Worthington i Zoe Saldana, a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Joel David Moore, Stephen Lang i Sigourney Weaver, a także Cliff Curtis, Oona Chaplin oraz Kate Winslet, którzy wcielą się w zupełnie nowe postacie.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale 2022 - najgłośniejsze premiery. Tych produkcji NIE MOŻECIE przegapić

Avatar: Istota wody - KIEDY PREMIERA?

Za reżyserię odpowiada oczywiście James Cameron, który jest także współautorem scenariusza oraz producentem (do spółki z Jonem Landau). Premiera filmu "Avatar: Istota wody" zapowiedziana została na 16 grudnia 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Kadry z filmów, które podbiły internet i stały się MEMAMI

Sonda
Czekasz na premierę filmu "Avatar: Istota wody"?