anna derbiszewska

i

Autor: AKPA

narodziny

Ania z "Rolnik szuka żony" została mamą! Tak nazwali świeżo urodzonego malca

2024-05-15 14:04

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski z "Rolnik szuka żony" spodziewali się synka. Teraz już wiadomo, że maluch w końcu ujrzał światło dzienne. Na Instagramowym profilu programu pojawił się nowy post, który zdradził imię malucha. Jak Ania i Jakub nazwali swojego synka? Będziecie zaskoczeni, to dosyć nietypowe imię w tych czasach. Tak wygląda ich wyczekany syn!

Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski to jedna z tych par, która odnalazła prawdziwa miłość w programie "Rolnik szuka żony". Rolniczka poinformowała już fanów, że razem z Kubą spodziewają się dziecka i będzie to ich pierwszy syn. Teraz pojawił się nowy wpis i lawina gratulacji. Na Instagramie pojawił się wpis z uroczym zdjęciem, na którym widać malca, który dopiero co ujrzał świat. "Rolnik szuka żony" zdradził również, jakie imię otrzymał synek Ani i Kuby.

Anna z "Rolnik szuka żony" przygotowuje się do porodu. "Ostatni trymestr jest cięższy"

Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła!

Ania Derbiszewska związała się z Kubą Manikowskim, za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Para poinformowała o zaręczynach i o tym, że spodziewają się potomka. Wiadomo było, że Ania ma urodzić na wiosnę 2024 roku. Nikt nie spodziewał się chyba, że to stanie się tak szybko! Synek Ani Derbiszewskiej i Jakuba Manikowskiego przyszedł na świat 15 maja 2024 roku. Na Instagramowym profilu "Rolnik szuka żony" dowiadujemy się, że malec został nazwany "Dariusz". "Przedstawiamy Wam Dariusza. Synka @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji! Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka!" - czytamy na Instagramie. Okazuje się, że Dariusz nie jest pierwszym małym człowieczkiem, który urodził się dzięki miłości rodziców, którzy poznali się właśnie w "Rolnik szuka żony". "Przy okazji - czy wiecie, że Dariusz dołączył do grona prawie 600. Maluszków narodzonych dzięki programowi "Rolnik szuka żony" na całym świecie?!" - poinformowano na Instagramie "Rolnik szuka żony TVP".

Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła? Fani zalali ich lawiną życzeń

"Rolnik szuka żony" to program, którego pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku. Prowadzącą w programie jest Marta Manowska. Program zbliżył do siebie wielu uczestników, a część z nich ma już nawet swoje rodziny lub nadal je planuje. Przed widzami kolejna, nowa edycja programu.

Tak wygląda luksusowa willa Bardowskich z Rolnik szuka żony. Wnętrza zachwycają!