Reality show

Rolnik szuka żony 11 - poznaliśmy rolników i rolniczki. Kto szuka miłości w nowej edycji?

2024-04-01 16:04

"Rolnik szuka żony" powraca! Już jesienią tego roku widzowie Telewizji Polskiej obejrzą jedenastą edycję kultowego reality show. W święta wielkanocne poznaliśmy kandydatów na uczestników programu. Kim są rolnicy i rolniczki, którzy czekają na listy od zainteresowanych osób? Oto kandydatki, których poznaliśmy w odcinku 0.

Rolnik szuka żony to program, który pokochali widzowie. Od lat zainteresowanie publiczności nie zmniejsza się i już wkrótce powstanie 11. edycja randkowego show, które spokojnie można nazwać już kultowym. Jak wyglądają zasady? Bohaterowie to profesjonalni rolnicy, którym do pełni szczęścia brakuje im jednego – partnerki lub partnera. Szukają kogoś, z kim mogliby dzielić radości i smutki dnia codziennego. Nie zawsze jest to łatwe, ponieważ w dzisiejszych czasach wiele osób nie chce zdecydować się na życie na wsi. W tym właśnie pomaga program Rolnik szuka żony. W Wielkanoc 2024 poznaliśmy kandydatów na uczestników tegorocznego sezonu. Kto tym razem szuka miłości na całe życie? Oto sylwetki bohaterów.

Sobowtór Stinga w "Sanatorium miłości". Uczestniczki oszalały na jego punkcie

Tak wygląda luksusowa willa Bardowskich z programu „Rolnik szuka żony”

Rolnik szuka żony 11 - rolnicy i rolniczki

W tak zwanych odcinku zerowych, który został wyemitowany 31.03.2024, poznaliśmy 9 rolników i rolniczek, którzy liczą na znalezienie miłości w 11. edycji programu Rolnik szuka żony. Padł rekord, ponieważ o udział w show walczą aż trzy kobiety. Kto ostatecznie weźmie udział w tym sezonie? Niestety nie wszyscy, ponieważ tylko piątka, która dostanie najwięcej listów od kandydatek i kandydatów. Oto potencjalni uczestnicy:

  • Agata (57 lat)
  • Sebastian (44 lata)
  • Marcin (37 lat)
  • Christoph (35 lat)
  • Beata (35 lat)
  • Rafał (32 lata)
  • Paweł (23 lata)
  • Dominik (25 lat)
  • Wiktoria (23 lata)

Zdjęcia oraz życiorysy znajdziecie w galerii niżej. 

Rolnik szuka żony 11 - kiedy premiera?

Data premiery nowej edycji programu Rolnik szuka żony poszukiwana jest przez wielu internautów. Telewizja Polska nie podała jednak szczegółowych informacji. Wiadomo, że odcinki zostaną nagrane latem w czasie żniw. Emisja w telewizji jesienią 2024 roku.