anna derbiszewska

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła? Fani zalali ich lawiną życzeń

2024-05-09 10:17

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski z "Rolnik szuka żony" spodziewają się synka. Na Instagramie rolniczki pojawiła się lawina gratulacji i życzeń. Czy Ania już urodziła? Nie zabrakło uroczych kadrów.

Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski to jedna z tych par, która odnalazła prawdziwa miłość w programie "Rolnik szuka żony". Rolniczka poinformowała już fanów, że razem z Kubą spodziewają się dziecka i będzie to ich pierwszy syn. Teraz pojawił się nowy wpis i lawina gratulacji. Ania pochwaliła się uroczym zdjęciem.

Anna z „Rolnik szuka żony” o terminie ślubu. Kiedy powie sakramentalne „tak”?

Ania z "Rolnik szuka żony" w roli mamy

Ania Derbiszewska związała się z Kubą Manikowskim, za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Para poinformowała o zaręczynach i o tym, że spodziewają się potomka. Wiadomo, że Ania ma urodzić na wiosnę 2024 roku. Na jej Instagramie pojawił się post, pod którym nie zabrakło gratulacji i serdecznych życzeń. Okazuje się, że Ania jeszcze nie urodziła, chociaż w jednym z postów wspomniała, że przygotowuje się już do nowej roli. Na jej Instagramie pojawił się post z jej urodzin. To właśnie tam jej fani zaczęli składać jej życzenia. "Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe. Maj w tym roku jest wyjątkowy dla mnie ponieważ zaraz po moich urodzinach na świat przyjdzie nasz mały, wyczekany chłopczyk. Choć stres i podekscytowanie przeplata się ze sobą nawzajem staram się być silna a podporą moją w tym wszystkim jest mój Kuba, jest dla mnie ogromnym wsparciem" - czytamy po postem Ani. "Wszystkiego dobrego, szczęśliwego rozwiązania", "Miło patrzeć na Wasze szczęście", "zdrowia, radości, jeszcze więcej milosci oraz szczęśliwego rozwiązania. Dobrze mieć przy sobie takie oparcie zwłaszcza kiedy już ten Wasz mały cud będzie na świecie.", "Wszystkiego najlepszego dużo zdrówka", "Ludzie “majowi”są wyjątkowi,więc i Wasz Synuś też taki będzie!!Gratulacje i zdrowia oraz miłości", "Wszystkiego dobrego, dużo zdrówka i spełnienia marzeń" - czytamy w komentarzach. Wszystko wskazuje na to, że lada moment, Ania i jej narzeczony, znowu będą mieli okazję do świętowania.

Ania z "Rolnik szuka żony" już urodziła? Pokazała nagranie z noworodkiem

"Rolnik szuka żony" to program, którego pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku. Prowadzącą w programie jest Marta Manowska. Program zbliżył do siebie wielu uczestników, a część z nich ma już nawet swoje rodziny lub nadal je planuje. Przed widzami kolejna, nowa edycja programu.

Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony się rozstali?! W sieci pojawił się wpis