"Amsterdam" będzie hitem tego roku? Zobaczcie zwiastun filmu z gwiazdorską obsadą

2022-07-07 11:29 Natalia Nowecka
Amsterdam: zwiastun, obsada, fabuła, data premiery
Autor: materiały prasowe 20th Century Studios Polska Amsterdam: zwiastun, obsada, fabuła, data premiery

"Amsterdam" zapowiada się jako jedna z największych premier tego roku. O czym opowie nowy film Davida O. Russella i kiedy zawita na ekranach kin? Zobaczcie pierwszy zwiastun.

"Amsterdam" to najnowsze dzieło nagrodzonego Oscarem Davida O. Russella, który dał światu takie hity, jak "American Hustle" i "Poradnik pozytywnego myślenia". Reżyser skompletował doprawdy imponującą obsadę, którą podziwiać możemy w pierwszym oficjalnym zwiastunie. O czym opowie "Amsterdam" i kiedy odbędzie się premiera? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Amsterdam: ZWIASTUN nowego filmu Davida O. Russella

Pierwszy zwiastun filmu "Amsterdam" prezentuje się następująco:

Amsterdam: o czym opowie film?

"Amsterdam" zapowiadany jest jako romantyczno-kryminalna opowieść o trójce bliskich przyjaciół, którzy znaleźli się w sercu jednej z najbardziej szokujących i tajemniczych intryg w historii Ameryki. Jest to fabularyzowana wersji historycznych wydarzeń, która nakreśli nam losy lekarza, sanitariuszki i prawnika, którzy w pierwszych latach XX wieku złożyli wspólną przysięgę, że będą się wzajemnie chronić, niezależnie od okoliczności. Los, jak to zwykle bywa, szybko wystawia ich słowa na próbę.

Amsterdam: kiedy premiera?

W rolach głównych wystąpili John David Washington, Christian Bale i Margot Robbie, a na ekranie towarzyszyć im będą Alessandro Nivola, Andrea Riseborough, Anya Taylor-Joy, Chris Rock, Matthias Schoenaerts, Michael Shannon, Mike Myers, Taylor Swift, Timothy Olyphant, Zoe Saldana, a także Rami Malek oraz Robert De Niro. "Amsterdam' zawita na ekranach kin 4 listopada 2022 roku.

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE