Margot Robbie zdradziła, jak wygląda jej dieta. „Hamburgery i frytki zamawiam do piwa"

2021-04-08 16:00 AM
Margot Robbie
Autor: Invision/Invision/East News

Margot Robbie zachwyca urodą i figurą. Aktorka zdradziła swój przepis na sukces jeśli chodzi o zachowanie nienagannej sylwetki. Jeśli myślicie, że 30-letnia aktorka jest cały czas na ścisłej diecie, to jesteście w błędzie!

Margot Robbie jako hollywoodzka aktorka musi pilnować nie tylko diety, ale także dbać o swój wygląd. Ciało jako narzędzie pracy aktora musi być w naprawdę dobrej formie. Margot nie ma jednak zamiaru każdego dnia katować się restrykcyjną dietą. Aktorka zdradziła jak wygląda jeden dzień z jej życia jeśli chodzi o jedzenie. Dodatkowo uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, co zdarza jej się zjeść, a czego raczej unika.

Na tą chwilę aktorka musiała ściśle przestrzegać diety, ponieważ wcieliła się w rolę lalki Barbie. Premiera filmu prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Co więc Margot Robbie pałaszuje gdy nikt nie widzi, a czego unika?

Śniadanie to zazwyczaj owsianka, a rano wypijam koktajl wzmacniający na odporność. Zwykle na lunch jem sałatkę z kurczakiem, a na obiad stek z tuńczyka ze słodkimi ziemniakami.

Margot Robbie otwarcie przyznaje też, że jest fanką fast foodów i pozwala sobie od czasu do czasu po nie sięgnąć. Jednak w codziennej diecie u Margot na próżno szukać chleba czy słodyczy.

Jedzenie to dla mnie wielka sprawa. Uwielbiam fast foody. Hamburgery i frytki zamawiam do piwa. W USA moim ulubionym daniem jest burger z podwójną truflą amerykańskiej sieci Umami Burger.

– zdradziła.

Oczywiście nie sama dieta ma wpływ na świetny wygląd Margot, także regularne ćwiczenia pomagają jej utrzymać idealną sylwetkę. W tym przypadku jest to pilates oraz boks. 

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!
NAJNOWSZE