Akacjowa 38: koszmar Manueli! Już nigdy nie odzyska dziecka i na dokładkę straci wszystko

2023-01-24 19:41 NN
Akacjowa 38: koszmar Manueli! Już nigdy nie odzyska dziecka i na dokładkę straci wszystko
Autor: Screenshot Youtube/ RTVE Series Akacjowa 38: koszmar Manueli! Już nigdy nie odzyska dziecka i na dokładkę straci wszystko

Akacjowa 38 to popularny hiszpański serial emitowany przez Telewizję Polską. W nadchodzących odcinkach bohaterów czeka wiele dramatów, ale najbardziej oberwie się biednej Manueli.

Akacjowa 38 to hiszpańska produkcja kostiumowa, która nakreśla nam losy Manueli - młodej kobiety, która musiała bronić się przed przemocowym mężem i myśląc, że go zabiła, uciekła w siną dal. Nie mogąc zapewnić swojemu nowonarodzonemu dziecku godnego życia, zostawiła córkę w klasztorze i przysięgła, że po nią wróci. Tak też zrobi w nadchodzących odcinkach, ale spotka ją srogie rozczarowanie...

Akacjowa 38 - nowe odcinki przyniosą dużo dramatów

W nadchodzących odcinkach Akacjowej 38 Espinoza okaże się być szantażystką – pójdzie do Cayetany chcąc ujawnić romans jej męża z Manuelą. Leonor wykaże się zaś olbrzymim altruizmem pomagając ojcu nawet kosztem własnego szczęścia. Germana i Cayetanę czeka też poważny dramat – ich córka ucieknie z domu, a w poszukiwaniach pomagać będzie… Manuela.

Prawdziwy koszmar przeżyje też Trini, która w ostatniej chwili uratuje swojego męża przed popełnieniem samobójstwa. Co więcej Don Maximiliano przejdzie zawał, a koszty leczenia będą horrendalne.

Akacjowa 38 - życie Manueli zmieni się w piekło

Najważniejsze wydarzenia rozegrają się jednak – oczywiście – w wątku Manueli, która dotrze wreszcie do klasztoru, w którym zostawiła swoje dziecko. Nie czeka jej tam jednak szczęśliwe zakończenie – zakonnice nie tylko odmówią oddania jej córki, ale też wyrzucą ją z klasztoru. Na domiar złego Inocencia zostanie wywieziona w nieznane miejsce, a sama Manuela straci pracę. Don German wyciągnie do niej pomocną dłoń, jednak wtrąci się Cayetana, która zagrozi, że zniszczy dziewczynie życie.  

Sonda
Wciągnął cię serial "Akacjowa 38"?

Akacjowa 38 – gdzie i kiedy oglądać?

Dla miłośników Akacjowej 38 mamy dobre wieści – serial liczy aż 1483 odcinki, więc szybko nie zniknie z ekranów naszych telewizorów. Nowe odcinki ukazują się od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Dostępna jest też transmisja online za pośrednictwem platformy WP Pilot, zaś powtórki telewizyjne emitowane są następnego dnia o godzinie 13:15.

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE