Ile odcinków liczy Akacjowa 38? Koniec serialu dopiero w 2024!

i

Autor: Screenshot Youtube/ RTVE Series Ile odcinków liczy Akacjowa 38? Koniec serialu dopiero w 2024!

seriale tureckie

Ile odcinków liczy Akacjowa 38? Koniec serialu dopiero w 2024!

2023-08-01 10:53

„Akacjowa 38” to nowy hit na antenie TVP. Hiszpańska produkcja zastąpiła uwielbiane „Zranione ptaki” i szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Jak długo będziemy śledzić losy Manueli i kiedy zobaczymy finał?

„Akacjowa 38” to hiszpański serial kostiumowy, który zawitał na polskich ekranach w styczniu 2023 roku. Produkcja cieszy się sporą popularnością, a wielu widzów z pewnością zastanawia się, ile odcinków liczy serial i kiedy odbędzie się premiera finału. Zmartwionych uspokajany – ta przygoda potrwa naprawdę długo.

Ile odcinków liczy Akacjowa 38? Koniec serialu dopiero w 2024!

Serial „Akacjowa 38” liczy łącznie aż 1483 odcinki, zatem ostatni z nich zobaczymy zapewne dopiero w 2024 roku (choć data premiery nie jest dokładnie znana). Emisja odbywa się od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Powtórki można zaś oglądać następnego dnia o 13:15 na tym samym kanale.

Akacjowa 38 – kiedy rozgrywa się akcja serialu i czego dotyczy fabuła?

Akcja „Akacjowej 38” przenosi nas do 1899 roku. W trakcie seansu śledzimy losy niejakiej Carmen – młodej ciężarnej kobiety, która w akcie samoobron zabiła swojego męża (a przynajmniej tak jej się wówczas wydawało). Następnie, wraz z matką, zakopała jego ciało i uciekła w siną dal. W trakcie ucieczki urodziła córkę, której nadała imię Inocensja (po polsku Niewinność) i, by ją chronić, zostawiła ją przyklasztornym przytułku. Obiecała jednak, że kiedyś wróci po swoje dziecko.

Następnie z matką udały się do miasteczka, w którym mieszkał jej brat, ale po drodze stan zdrowia Carmen znacznie się pogorszył. Życie uratował jej lekarz, który szybko zaczął pałać doń uczuciem. Następnie Carmen i matka zmieniły tożsamość – od tej pory główna bohaterka nosi imię Manuela – i zatrudniły się jako pokojówki w budynku przy tytułowej Akacjowej 38.

Akacjowa 38 – kto wystąpił w serialu?

W obsadzie serialu „Akacjowa 38” znaleźli się:

María Blanco jako Carmen/Manuela,David Venancio Muro jako Servando Gallo,Sandra Marchena jako Rosina Rubio,Inma Pérez-Quirós jako Fabiana,Juanma Navas jako Ramón Palacios,Jorge Pobes jako Liberto,Marc Parejo jako Felipe Álvarez-Hermoso,Amparo Fernández jako Susana de Séler,Marita Zafra jako Casilda Escolano,Rebeca Alemany jako Lolita.

Sonda
Wciągnął cię serial "Akacjowa 38"?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6