Włochy. Mężczyzna złapał dziecko spadające z balkonu. Było o włos od tragedii

i

Autor: pexels.com Włochy. Mężczyzna złapał dziecko spadające z balkonu. Było o włos od tragedii

Włochy. Mężczyzna złapał dziecko spadające z balkonu. Było o włos od tragedii

2022-06-24 7:44

Jednocześnie przerażająca i niesamowita historia miała miejsce we Włoszech. - Najpierw zobaczyłem tableta, który runął z wysokiego balkonu, a potem spadające dziecko; złapałem je - tak młody mieszkaniec Treviso na północy Włoch opowiedział o zdarzeniu, o którym informują media. Mężczyzna uratował 4-letnią dziewczynkę, która spadła z drugiego piętra.

28-letni mężczyzna o imieniu Lorenzo szedł do warsztatu odebrać zreperowany rower, gdy usłyszał za sobą odgłos uderzenia w chodnik przedmiotu, który spadł z dużej wysokości.

- Odwróciłem się i zobaczyłem leżący tablet z rozbitym ekranem - wyjaśnił mężczyzna, który dodał, że spojrzał w górę, a to, co zobaczył, wprawiło go w przerażenie. Dostrzegł dziewczynkę uczepioną balkonu na wysokim drugim piętrze dosłownie na sekundę, zanim zaczęła spadać. Mężczyzna zerwał się do biegu i z wyciągniętymi rękoma stanął pod balkonem, by ją złapać.

- Udało mi się ją złapać. Właściwie wpadła w moje ręce - podkreślił. Czterolatce nic się nie stało.

Potem okazało się, że uratowana niemal cudem dziewczynka bawiła się tabletem na balkonie, gdy jej opiekunka była w środku. Kiedy urządzenie jej wypadło, przechyliła się i zawisła uczepiona elementu konstrukcji. To wtedy zobaczył ją młody mężczyzna i zdążył ją złapać, gdy spadała z wysokości ośmiu metrów.

- Posadziłem ją na ziemi, płakała, a potem wstała i poszła po tablet. Powiedziała, że jest zepsuty; jakby tym była bardziej przejęta - opowiedział.

- Nie czuję się bohaterem i nim nie jestem. Ważne jest to, że mała jest cała i zdrowa - stwierdził Lorenzo, cytowany przez dziennik "Corriere della Sera".

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051