Prawdziwe Squid Game już w przyszłym tygodniu! Są zdjęcia scenografii! [ZDJĘCIA,WIDEO]

i

Autor: Chetraruc/Twitter "MrBeast"/Canva

Squid Game w rzeczywistości? Turniej w przyszłym tygodniu! Są zdjęcia scenografii! [ZDJĘCIA,WIDEO]

2021-11-08 12:08

Squid Game w rzeczywistości? Znany youtuber Jimmy "MrBeast" przygotowuje arenę, w której chce odtworzyć turniej z popularnego serialu! Uczestnicy gry będą mogli poczuć się jak bohaterzy koreańskiej produkcji w prawdziwym życiu. Pierwsze zdjęcia, z tego jak wygląda scenografia zmagań można zobaczyć poniżej. Gra rusza w przyszłym tygodniu.

Jimmy "MrBeast", a właściwie James Stephen "Jimmy" Donaldson to amerykański youtuber, którego kanały na YT mają ponad 74 miliony subskrybentów. „MrBeast” obecnie skupia się jednak nad stworzeniem najwierniejszej kopii Squid Game. Koreański serial stał się najchętniej oglądaną produkcją Netflix, więc nic dziwnego, że poczynaniom youtubera przygląda się cały świat. Jak sam zapewnia, jego gra ma różnić się od oryginału tym, że przegrani nie zostaną straceni na oczach reszty zawodników. W poście na Twitterze, oprócz zdjęć scenografii możemy znaleźć również życzenia powodzenia dla 456 zawodników, biorących udział w grze, która startuje w… przyszłym tygodniu! Jak wygląda scenografia, którą „MrBeast” przygotowuje? Zobaczcie sami, czy przypomina tą prawdziwą z serialu!

CZYTAJ TAKŻE: Nowy banknot w 2022 roku. Kto się na nim pojawi?

Squid Game w rzeczywistości. Są zdjęcia scenografii!

James Stephen Donaldson podzielił się na Twitterze zdjęciami scenografii, którą szykuje dla kilkuset zawodników. Na nich widać jak sam maluje ściany, siedzi na olbrzymiej huśtawce i stoi pośrodku areny do gry w kulki.

Squid Game w rzeczywistości. Turniej w przyszłym tygodniu

W poście możemy przeczytać, że Youtuber życzy powodzenia 456 zawodnikom, którzy mają rozpocząć grę już w przyszłym tygodniu. „MrBeast” znany jest z tego, że lubi rozdawać pieniądze innym. W przeszłości ofiarowywał samochody, a nawet domy. Jak myślicie, o jaką stawkę będą grać uczestnicy „realnego” Squid Game? Jedno jest pewne, stworzenie samej areny do turnieju musi go sporo kosztować!

ALICJA w ESKA Live. Tego koncertu nie możecie przegapić!