Pandemia nauczyła ludzi pokory? Przechodnie opowiadają, jaki był dla nich rok 2020 [WIDEO]

2020-12-28 13:32
sonda: Polacy podsumowują rok 2020
Autor: Radio ESKA

Podsumowania, zestawienia i rankingi pokazujące, jak wyglądało ostatnie 12 miesięcy - okazją do takiego „spojrzenia wstecz” jest zwykle koniec roku. A jest, co wspominać! 2020 rok, ze względu na pandemię koronawirusa znacząco różnił się od innych lat. Jaki był rok 2020? Sprawdźmy to zanim wejdziemy w 2021! Zobaczcie wideo.

Podsumowanie 2020 roku. Jak będziemy go wspominać?

Jaki był rok 2020? Zapytaliśmy Polaków!

Koronawirus odcisnął mocne piętno na tym, jak wyglądał mijający rok. Pandemia COVID-19 wywróciła nasze życie do góry nogami. Święta Bożego Narodzenia 2020 u wielu wyglądały zupełnie inaczej niż wcześniejsze.

Podsumowania roku 2020

Pod koniec grudnia firmy udostępniają swoje podsumowania roku. Zrobiły tak na przykład najpopularniejsze platformy internetowe. W mijającym roku w wyszukiwarce Google najpopularniejszym hasłem był „koronawirus”. Swoje zestawienie stworzył też między innymi instagram. Platforma oferuje stworzenie specjalnego kolażu z naszych zdjęć. Więcej o tak zwanym top nine 2020 pisaliśmy tutaj.

Swoje podsumowanie 2020 roku oferuje nam również Spotify. Serwis streamingowy udostępnił tzw. Spotify Wrapped 2020. Co to jest? Najprościej mówiąc – zestawienie najczęściej słuchanych przez nas piosenek w mijającym roku.

Mówiąc o mediach społecznościowych nie sposób pominąć TikToka. Od wybuchu pandemii koronawirusa aplikacja zyskała na popularności. Teraz również i w niej możemy znaleźć podsumowanie 2020 roku. Stworzono listę 10 najpopularniejszych twórców.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze