Słuchawki serca

i

Autor: Pixabay

Spotify Wrapped 2020 - jak sprawdzić podsumowanie? Tych artystów słuchaliście najczęściej!

2020-12-02 11:39

Wchodzicie na Instagrama i widzicie, że wasi znajomi dzielą się listą najczęściej słuchanych piosenek w tym roku? Też chcielibyście zobaczyć swoje podsumowanie, ale nie wiecie jak? To nic trudnego! Spotify Wrapped 2020 jest już dostępne, a my wyjaśniamy krok po kroku, gdzie je znaleźć i jak z niego skorzystać.

Spotify Wrapped 2020 - podsumowanie muzycznego roku jest już dostępne dla każdego, a my podpowiadamy jak je sprawdzić. Rok 2020 zbliża się ku końcowi. Już tylko kilka tygodni dzieli nas od przywitania jego następcy. I choć był to bardzo ciężki rok dla każdego z nas, to pod względem muzyki można rzec, że był jednym z najlepszych. Ostatnich dwanaście miesięcy obfitowało w premiery muzyczne największych gwiazd. Swoje nowe albumy zaprezentowali Dua Lipa, The Weeknd, Viki Gabor, Taco Hemingway czy też Lady Gaga. Teraz w łatwy sposób możecie sprawdzić, które numery towarzyszyły wam najczęściej.

Podsumowanie roczne Spotify to coś, na co czekają miliony użytkowników najpopularniejszego serwisu cyfrowego. To starannie przygotowane podsumowanie nierzadko okazuje się podróżą wstecz przez wszystkie miesiące. Dzięki Spotify Wrapped możemy dowiedzieć się, którego gatunku muzycznego słuchaliśmy najczęściej, który utwór królował w naszej playliście, a także, ilu wykonawców odkryliśmy. Jak to zrobić?

Koncerty przełożone na 2021 rok

Podsumowanie Spotify 2020 - jak sprawdzić?

Aby dowiedzieć się, które piosenki podbiły wasze serca najmocniej wystarczy tylko kilka klików. Podsumowanie Spotify Wrapped można sprawdzić zarówno na telefonie, jak i na komputerze. W przypadku telefonu wystarczy po prostu odpalić apkę muzyczną. Na stronie głównej pojawi się wówczas odnośnik do podsumowania. Jeśli jednak chcecie sprawdzić je na komputerze, to wystarczy wejść na stronę: 2020.byspotify.com/pl.

Co to za piosenka? Jak znasz nowe hity?

Pytanie 1 z 8
Powiedz tak i podziel się tym szczęściem...