Gwiazdy 2020 roku

i

Autor: materiały prasowe & VIPHOTO/East News

Gwiazda roku - kto rządził w 2020? Zagłosuj!

2020-12-29 18:46

Rok 2020 nie należy do łatwych. Pandemia koronawirusa wywróciła życie nas wszystkich do góry nogami. Na szczęście mogliśmy jednak liczyć na gwiazdy muzyki, które mimo trudności zaserwowały swoje nowe wydawnictwa. Jako że niebawem przywitamy 2021 rok, to już teraz mamy dla was głosowanie, w którym to wy decydujecie, do kogo należało ostatnich 12 miesięcy.

Gwiazda 2020 roku - kto najbardziej zasłużył na to miano? Już teraz możecie zagłosować na swoich ulubionych wykonawców! Rok 2020 okazał się niezwykle trudny dla nas wszystkich. W związku z wybuchem pandemii koronawirusa nasza codzienność właściwie całkowicie się zmieniła. Jedno pozostało natomiast niezmienne - dobra muzyka. Mimo utrudnionej promocji nowego materiału nasi ulubieni artyści muzyczni zaskoczyli nas swoimi nowymi piosenkami i albumami. Gorących premier w 2020 roku było naprawdę sporo! W związku z tym, że powoli dobiega on końca, mamy do was pytanie  - kto najbardziej zasłużył na miano gwiazdy 2020 roku? Pod uwagę wzięliśmy tych artystów, którzy zaprezentowali nowości muzyczne i byli aktywni w świecie szeroko pojmowanej rozrywki. Wśród naszych propozycji znajdziecie zarówno gwiazdy polskie, jak i zagraniczne; debiutantów i tych mających ugruntowaną pozycję; solistów oraz zespoły. Jest w czym wybierać!

Sonda
Kto zasługuje na to miano?

Gwiazda roku 2020 - głosowanie

W tym roku swoje nowe wydawnictwa wydało wiele gwiazd. Jeśli wśród wymienionych powyżej nie ma waszego faworyta, możecie zagłosować na ostatnią opcję. Przypominamy też, że wystartowało najważniejsze z najważniejszych notowań, czyli Gorąca 100 Radia ESKA. Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące głosowania. Do dzieła!

ESKA XD #012