Instagram

i

Autor: pixabay.com

Top Nine 2020 na Instagramie - jak zobaczyć podsumowanie najpopularniejszych zdjęć?

2020-12-28 16:12

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym na stronie głównej Instagrama coraz częściej można trafić na podsumowania roczne obserwowanych przez nas osób. Publikowanie tak zwanego Top Nine na swoim profilu to trend, którzy utrzymuje się od kilku lat. Jak stworzyć kolaż dziewięciu najpopularniejszych zdjęć?

Top Nine na Instagramie - jak zrobić podsumowanie 2020 roku? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje coraz więcej użytkowników najpopularniejszego serwisu społecznościowego służącego publikacji zdjęć. Wystarczyło niewiele czasu, by należący obecnie do Facebooka Instagram stał się potęgą na rynku mediów społecznościowych. Dziś aplikacja realizuje znacznie więcej potrzeb internautów, niż zamieszczanie zdjęć. Użytkownicy Insta mogą nagrywać stories, pisać ze znajomymi, wysyłać zdjęcia prywatne czy też nawiązywać połączenia głosowe i wideo. Wśród osób, które regularnie korzystają z Instagrama popularnością cieszy się podsumowanie Top Nine, czyli kolaż najpopularniejszych fotografii zamieszczonych na danym profilu w ostatnich dwunastu miesiącach. Jako że rok 2020 zbliża się ku końcowi, na wstawienie własnego podsumowania decyduje się już coraz więcej osób. Jeśli nie wiecie, gdzie stworzyć taki kolaż, to mamy dla was podpowiedź.

Instagram - sztuka czy erotyka?

Top Nine 2020 - jak zrobić podsumowanie na Instagramie?

Aby stworzyć własny kolaż, należy skorzystać z którejś z dedykowanych mu stron internetowych. Najpopularniejsza to topnine.co. Po załączeniu witryny trzeba jedynie wprowadzić nick do profilu na Instagramie i sprawdzić, które ze zdjęć cieszyły się największą popularnością w 2020 roku. Internauci mogą również sprawdzić wyniki swoich znajomych, ulubionych gwiazd, itd.

Instagram - co oznaczają skróty S4S, TBT i inne?

Pytanie 1 z 13
Co oznacza S4S?