Ozdoby wielkanocne już pojawiły się w sklepach! "Święta nie zaskoczą marketingowców"

2021-02-18 14:50 nm

Dopiero co zaczął się Wielki Post, a tymczasem w sklepach można już znaleźć wielkanocne ozdoby. W jednej z sieciówek na półkach znajdziemy m.in. czekoladowe zajączki czy jajka. W innym sklepie można kupić np. świąteczne figurki. Sieć zalały komentarze internautów. Jak podkreśla jeden z nich: "święta nie mogą zaskoczyć marketingowców".

Tak wygląda praca pługopiaskarki

Ozdoby wielkanocne w sklepach w lutym. Czy to nie przesada?

Środek lutego, za nami Środa Popielcowa i początek Wielkiego Postu. Ozdoby walentynkowe zostały już praktycznie pochowane, a w ich miejsce pojawiły się... wielkanocne! I nie jest to żart! W sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć z różnych sieciówek w Polsce. Na półkach można już znaleźć czekoladowe zajączki, jajka i inne smakołyki. To jednak jeszcze nie wszystko. Inny sklep oferuje figurki zajączków, czy też sztuczne tulipany, które z pewnością pięknie ozdobią nasze mieszkanie na czas Świąt. Zobaczcie naszą galerię!

Oprócz zdjęć w sieci pojawiło się też mnóstwo komentarzy w tym temacie.

"Mocni są"; "Święta nie mogą zaskoczyć marketingowców"; "Boże Narodzenie w sklepach zaczyna się 2 listopada. CO dziwnego, że na niewiele ponad 40 dni przed Wielkanocą sklepy już świętują?" - to tylko niektóre z nich.

A co Wy o tym sądzicie?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze