Olimpiada w Tokio 2021: oto nasi FAWORYCI do medali. Ile krążków przywiozą Polacy?

2021-07-23 8:44

Igrzyska olimpijskie w Tokio zbliżają się wielkimi krokami. Wiele osób z pewnością zastanawia się, którzy z reprezentantów Polski mają największe szanse na medale. Ile krążków uda się zdobyć biało-czerwonym? Przygotowaliśmy zestawianie!

Olimpiada w Tokio 2021. Polscy faworyci do medali podczas igrzysk olimpijskich

XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się już 23 lipca. Zmagania zawodników z całego świata potrwają do 8 sierpnia. Kto będzie reprezentować Polskę podczas IO w Tokio? Pełną listę nazwisk znajdziecie tutaj:

Olimpiada 2020 - kto reprezentuje Polskę? ZAWODNICY i dyscypliny

Wiele osób zastanawia się, który z naszych reprezentantów może przywieźć medal z Japonii. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie polski sportowców, którzy według nas mają szanse stanąć na najwyższym podium. Pamiętajmy, że są to tylko nasze przeczucia. Sport jest nieprzewidywalny. Być może niektórzy nasi reprezentanci nas zaskoczą!

Materiał Partnera

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w 2021 roku obchodzi Jubileusz 65-lecia. To #WielkieChwile nie tylko dla spółki, lecz także dla wszystkich miłośników sportu i kultury, którzy wiedzą, że ta znana Polakom firma była, jest i będzie największym mecenasem obu dziedzin życia.

Raport z Anteny 14.07
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze