Michał Helik

i

Autor: Fot. https://www.instagram.com/michalhelik/ Michał Helik

MICHAŁ HELIK: Fifa 21, dziewczyna, instagram, wzrost i inne informacje o piłkarzu

2021-06-23 15:15

Michał Helik to jeden z zawodników piłkarskiej reprezentacji Polski. Co wiadomo na temat futbolisty? Z naszego artykułu dowiecie się między innymi, czy ma dziewczynę, ile ma wzrostu, gdzie gra i czy jest aktywny w mediach społecznościowych.

Michał Helik - Fifa 21, dziewczyna, instagram, wzrost. Między innymi takie zapytania dotyczące polskiego piłkarza pojawiają się w wyszukiwarce internetowej. To zainteresowanie jest w pełni zrozumiałe. Michał Helik znalazł się wśród piłkarzy, których Paulo Sousa wybrał do piłkarskiej reprezentacji Polski. Michał Helik stoi przed wielką szansą na przejście do historii polskiego futbolu. Chodzi oczywiście o EURO 2021. Piłkarz będzie wraz z pozostałymi zawodnikami walczył najpierw o wyjście z grupy, a jeśli to się uda - o jak najdłuższy udział w Piłkarskich Mistrzostwach Europy 2021. Zawodnik z numerem 25 odznacza się wielkim talentem i umiejętnościami - to widać podczas meczów. A czego można się o nim dowiedzieć poza boiskiem? Zebraliśmy najciekawsze informacje na temat Michała Helika.

Arkadiusz Milik zagra już z Islandią? "Do meczu jest jeszcze kilka dni"

Michał Helik - wiek

Ile lat ma Michał Helik? Piłkarz przyszedł na Świat 9 września 1995 w Chorzowie. Oznacza to, że w 2021 kończy 26 lat.

Michał Helik - wzrost

Michał Helik gra na pozycji obrońcy. Tam najlepiej sprawdzają się zawodnicy wysocy. Michał Helik zdecydowanie do takich należy. Ma 193 cm wzrostu.

Sonda
Czy Polska wygra EURO 2021?

Michał Helik - Transfermarkt

Wiele ciekawych informacji na temat Michała Helika można znaleźć na stronie transfermarkt.pl. Dowiadujemy się z niej między innymi, że aktualna cena rynkowa tego piłkarza to 3 miliony euro. Ponadto jest tam historia jego transferów. Obrońca grał w Ruchu Chorzów i Cracovii. Na tych klubach zakończyły się jego występy w lidze krajowej. Piłkarz wyjechał na Wyspy.

Michał Helik - Barnsley F.C.

Aktualnie Michał Helik jest zawodnikiem Barnsley F.C. To angielski klub piłkarski z Barnsley w hrabstwie South Yorkshire, występujący w Championship. Polak przeszedł tam z Cracovii za 600 tysięcy euro.

Michał Helik - Fifa 21

Czy Michał Helik jest obecny w grze Fifa 2021? W tym popularnym symulatorze piłki nożnej znajdują się wirtualne odpowiedniki piłkarzy z najważniejszych lig. Można w niej grać również Michałem Helikiem. Widać to na poniższym wideo:

Michał Helik - dziewczyna

Fanki sportowca mogą się poczuć rozczarowane. Michał Helik od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Olą Stęplewską.

Michał Helik - Instagram

Michał Helik prowadzi swój własny profil na Instagramie. Można tam znaleźć zarówno zdjęcia z meczów i treningówm, jak i fotki ukazujące życie prywatne piłkarza.

Michał Helik - konferencja PZPN

Co mówił Michał Helik przed EURO 2021? Jak oceniał swoje przygotowanie i cały sezon? Tego można się dowiedzieć oglądając wideo z konferencji PZPN.

Michał Helik - Wikipedia

Michał Helik jest już na tyle znany, że poświęcony mu został artykuł na Wikipedii. Znajdziemy tam głównie informacje o jego karierze klubowej i reprezentacyjnej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE