Tymoteusz Puchacz

i

Autor: Fot. screen YouTube Lech Poznań / https://www.youtube.com/watch?v=HC3pVxQ4lsc Tymoteusz Puchacz

TYMOTEUSZ PUCHACZ: wiek, dziewczyna, zarobki, Union Berlin i inne informacje o piłkarzu polskiej kadry

2021-06-23 15:15

Tymoteusz Puchacz to jeden z zawodników piłkarskiej reprezentacji Polski. Co wiadomo na temat futbolisty? Z naszego artykułu dowiecie się między innymi, czy ma dziewczynę, jakie są jego zarobki oraz gdzie aktualnie gra.

Tymoteusz Puchacz: wiek, dziewczyna, zarobki, Union Berlin - między innymi takie zapytania dotyczące polskiego piłkarza pojawiają się w wyszukiwarce internetowej. To zainteresowanie jest w pełni zrozumiałe. Tymoteusz Puchacz znalazł się wśród piłkarzy reprezentacji Polski. Wielką szansą na podbicie serc kibiców stało się EURO 2021. Podczas turnieju zawodnik z numerem 26 musi z siebie dać wszystko. Jednak piłkarskie umiejętności to nie wszystko, co ciekawy Polki i Polaków oglądających jego występy na murawie. Dlatego właśnie zebraliśmy kilka najciekawszych informacji na temat Tymoteusza Puchacza. W dalszej części artykułu przeczytacie miedzy innymi, co wiadomo o związkach piłkarza, jego zarobkach, czy grze w klubach.

200 dni walczył z COVIDEM

Tymoteusz Puchacz - wiek

Ile lat ma Tymoteusz Puchacz? Piłkarz przyszedł na świat 23 stycznia 1999 roku. Oznacza to, że w 2021 skończył 22 lata.

Tymoteusz Puchacz - wzrost

Wiadomo, że warunki fizyczne są w piłce nożnej bardzo ważne. Trzeba przyznać, że Tymoteusz Puchacz znakomicie pasuje na swoją pozycję obrońcy, gdzie pożądani są zawodnicy wysocy. Tymoteusz ma 180 cm wzrostu.

Tymoteusz Puchacz - dziewczyna

Obecnie w sieci nie ma informacji na temat tego, czy Tymoteusz Puchacz ma dziewczynę. Do niedawna jednak media rozpisywały się na temat jego rzekomych zalotów do... Julii Wieniawy.

Tymoteusz Puchacz - Julia Wieniawa

Przez pewien czas media rozpisywały się na temat Tymoteusza Puchacza i Julii Wieniawy. Materiał na ten temat publikował między innymi Super Express. Piłkarz komentował niemal każdy wpis aktorki w mediach społecznościowych. Przyznawał też, że jest wielkim fanem talentu Julii. To napędzało plotki o rzekomym związku Julii Wieniawy i Tymoteusza Puchacza. Aktorka w końcu sama ucięła spekulacje. Pod jednym z komentarzy na Instagramie, gdzie wspomniano o Tymoteuszu Puchaczu, odpowiedziała: Dajcie już z tym spokój... ile można? To rozwiewa wątpliwości - Tymoteusz Puchacz i Julia Wieniawa nie są i nie byli razem.

Tymoteusz Puchacz - Lech Poznań

Jednym z największych marzeń Tymoteusza Puchacza była gra w Lechu Poznań. Spełniło się ono w 2016 roku, kiedy obrońca zaczął występować w głównym składzie Kolejorza. Trwało to do 2021. W tym roku Tymoteusz Puchacz przeszedł do klubu z Bundesligi.

Tymoteusz Puchacz - Union Berlin

W 2021 roku Tymoteusz Puchacz opuścił Lecha Poznań, by rozpocząć grę w FC Union Berlin - niemieckim klubie piłkarskim z siedzibą w Berlinie, w dzielnicy Köpenick. Od nowego sezonu jego kolegą z drużyny będzie Paweł Wszołek.

Tymoteusz Puchacz - zarobki

Na razie nie wiadomo, ile Tymoteusz Puchacz zarabia w Union Berlin. W 2020 roku w sieci pojawiły się za to informacje o zarobkach w ekstraklasie. Wynikało z nich, że piłkarz zarabiał w Lechu Poznań 35 tysięcy złotych miesięcznie.

Tymoteusz Puchacz - Instagram

Tymoteusz Puchacz jest obecny na Instagramie. Jego konto nazywa się _puszka.27. Jest to jednak profil prywatny, więc nie zobaczymy tam żadnych zdjęć. Na szczęście na Instagramie jest co najmniej kilka fanowskich kont, gdzie możemy zobaczyć zdjęcia z występów Puchacza.

Tymoteusz Puchacz - rap

Nie tylko piłką nożną żyje Tymoteusz Puchacz. Okazuje się, że piłkarz jest też wielkim fanem rapu. Mówi o tym miedzy innymi w poniższym wideo:

Tymoteusz Puchacz - pytania i odpowiedzi

Chcecie poznać więcej ciekawostek na temat Tymoteusza Puchacza? Piłkarz odpowiedział na kilka pytań kibiców w wideo zamieszczonym na kanale YT Lecha Poznań. Zobaczcie, co ciekawiło fanów: