Nowy limit klientów w sklepach. Ile osób może wejść do sklepu?

i

Autor: pixabay.com Nowy limit klientów w sklepach. Ile osób może wejść do sklepu?

LIMIT KLIENTÓW w sklepach. Ile osób wejdzie do sklepu? [NOWE OBOSTRZENIA 27.03.2021]

2021-03-25 11:47

Twardy lockdown w Polsce od soboty. Rząd ogłosił oficjalną decyzję o wprowadzeniu NOWYCH OBOSTRZEŃ od 27 marca do 9 kwietnia. Ograniczenia dotyczą m.in. sklepów - budowlane i meblowe będą zamknięte. Ponadto zmieniony zostaje LIMIT KLIENTÓW w sklepach. Informacje o tym, ile osób będzie mogło wejść do sklepu od 27 marca, znajdziesz w artykule poniżej.

Twardy lockdown w Polsce od soboty 27 marca. W czwartek (25 marca) odbyła się konferencja prasowa z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, podczas której ogłoszona została decyzja dotycząca NOWYCH OBOSTRZEŃ w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną. OFICJALNIE wiadomo już, że od soboty 27 marca w Polsce wprowadzony zostaje TWARDY LOCKDOWN. Co to oznacza? Jakie będą nowe obostrzenia?

Twardy lockdown od soboty 27 marca. Lista nowych obostrzeń

Raport z anteny 24.03, godz.10

Limit klientów w sklepach od 27 marca. Ile osób wejdzie do sklepu?

W związku z nowymi obostrzeniami rząd zmienia limity klientów w sklepach, placówkach handlowych, na targu lub poczcie. Oznacza to, że w obiektach do 100 m2 będzie mogła przebywać 1 osoba na 15 m2, a w placówkach powyżej 100 m2 1 osoba na 20 m2.

CZYTAJ TEŻ: Całkowity lockdown od niedzieli. CO Z NIEDZIELĄ HANDLOWĄ 28 marca? Jakie sklepy będą otwarte?

Dobra wiadomość jest taka, że sieci sklepów takie jak Biedronka, Lidl czy Kaufland mogą wydłużyć godziny otwarcia przed Wielkanocą - tak jak rok temu. Wówczas zakupy m.in. w Biedronce można było robić do północy, a w niektórych obiektach nawet przez całą dobę.

Sonda
Czy przestrzegasz obowiązku noszenia maseczek w sklepie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE