Hotele otwarte. Jakie zasady?

i

Autor: Pixaby Luzowanie obostrzeń. Co z hotelami? Sprawdź limity

Hotele otwarte od 15 lutego?! Wysoki reżim sanitarny. Jakie zasady? Co się zmieni?

2021-02-05 7:58

Kiedy otwarte zostaną hotele? Padła już konkretna data. Otwarcie hoteli ma nastąpić w poniedziałek, 15 lutego. Tak nieoficjalnie dowiedział się Polsat News. Hotele otwarte zostaną w wysokim reżimie sanitarnym. Co to oznacza? Jakie zasady obowiązywać będą w hotelach? Sprawdźcie w naszym materiale.

Spis treści

  1. Luzowanie obostrzeń w Polsce. Co zostanie otwarte?
  2. Kiedy otwarcie hoteli? Jakie obostrzenia w hotelach?
Czy hotele na Podhalu zostaną wyprzedane przez pandemię koronawirusa?

Luzowanie obostrzeń w Polsce. Co zostanie otwarte?

Przypomnijmy, 1 lutego rząd wprowadził pierwszy etap luzowania obostrzeń, które obowiązywały od grudnia 2020 roku. Otwarte zostały galerie handlowe. Działalność wznowiły też muzea i galerie sztuki. Zniesiono także godziny dla seniorów. Luzowania obostrzeń domagają się kolejne branże. Rząd zapowiedział, że otwarcie kolejnych gałęzi gospodarki nastąpi w poniedziałek, 15 lutego. Co zostanie otwarte? Gdzie będzie można się wybrać? Przeczytajcie poniżej:

Co będzie otwarte od 15 lutego? LUZOWANIE OBOSTRZEŃ potwierdza szef kancelarii premiera?

Kiedy otwarte zostaną hotele? Padła właśnie konkretna data, która z pewnością ucieszy wiele osób. Ma to bowiem nastąpić jeszcze w lutym.

Kiedy otwarcie hoteli? Jakie obostrzenia w hotelach?

Od 15 lutego otwarte mają zostać hotele i pensjonaty - taką wiadomość nieoficjalnie podał Polsat News. To bardzo ważna wiadomość dla wielu osób. Wszystko odbędzie się w wysokim reżimie sanitarnym. Jakie obostrzenia w hotelach? Rozważane jest wprowadzenie ograniczonej liczby gości. Z pewnością nie będą też działać restauracje znajdujące się przy hotelach. Posiłki będzie można serwować jedynie na wynos. Nie wiadomo, póki co, czy w hotelach otworzą się baseny, czy też sauny. Wszystkie niewiadome zostaną wyjaśnione najprawdopodobniej w piątek, 5 lutego podczas konferencji.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Nowe i stare pytania! Sprawdź się!

Pytanie 1 z 1
Który z wymienionych sposobów przewożenia gaśnicy w samochodzie osobowym jest właściwy?