Jak długo jeszcze potrwają obostrzenia? Wiceminister zdrowia podał DATĘ! Fatalna wiadomość!

i

Autor: Pixaby Jak długo jeszcze potrwają obostrzenia? Wiceminister zdrowia podał DATĘ! Fatalna wiadomość!

Jak długo jeszcze potrwają obostrzenia? Wiceminister zdrowia podał DATĘ! Fatalna wiadomość!

2021-02-17 10:45

Jak długo w Polsce będziemy mieć jeszcze obostrzenia i restrykcje? Kiedy powrócimy do "normalności"? Te pytania zadajemy sobie każdego dnia. Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska na konferencji zdradził, jak długo w Polsce potrwają jeszcze obostrzenia. Sprawdźcie w naszym materiale!

Kiedy koniec obostrzeń w Polsce? Wiceminister zdrowia podał datę

W miniony wtorek odbyło się posiedzenie sejmowej komisji kultury fizycznej, sportu i turystyki. W trakcie jej trwania głównie poruszano sytuację, w jakiej znajdują się siłownie i kluby fitness. Polska Branża Fitness podkreśla bowiem, że straty są już ogromne oraz apeluje o jak najszybsze otwarcie. Przedstawiciele rządu nie są jednak do tego przekonani. Podkreślają, że ostatnie luzowanie obostrzeń i sytuacja w Zakopanem pokazała, że "ludzie nie stosują się do zaleceń".

Zobacz także: "Efekt Zakopanego" przywróci obostrzenia w Polsce? Statystyki ze "stolicy Tatr" są PORAŻAJĄCE

Doda świętuje swoje 37. urodziny. Gorąca impreza w Meksyku

Wiceminister zdrowia podkreślił również, że widmo trzeciej fali nad nami ciąży i jest bardzo prawdopodobne, że szykuje się kolejny duży wzrost zachorowań na koronawirusa. Kraska zdradził także, do kiedy w Polsce utrzymane zostaną obostrzenia. Padła konkretna data. Ta z pewnością nie ucieszy Polaków.

Przez skórę czuję, że ta trzecia fala niestety jest bardzo blisko nas. Więc nawet jakby przeszła w sposób łagodny, to przed nami jeszcze kilkanaście tygodni obostrzeń i restrykcji - dodał Kraska.

Sonda
Jak tylko będzie szczepionka skorzystasz z niej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE