Kiedy hotele zostaną otwarte? Jest oficjalna decyzja rządu! [DATA]

2021-02-05 11:09
Kiedy hotele zostaną otwarte? Jest oficjalna decyzja rządu! [DATA]
Autor: pexels.com

Hotele i pensjonaty otwarte od 12 lutego 2021! Oficjalna decyzja została ogłoszona przez premiera Mateusza Morawieckiego podczas konferencji prasowej w piątek (5 lutego). Na jakich zasadach będą mogły działać? Jakie obostrzenia będą obowiązywały w hotelach? Szczegóły w artykule!

Kiedy hotele zostaną otwarte? Jest oficjalna decyzja rządu

Podczas konferencji prasowej w piątek, 5 lutego, premier Mateusz Morawiecki przedstawił informacje na temat zasad bezpieczeństwa epidemicznego, które będą obowiązywały od połowy lutego.

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, od 12 lutego otwarte zostaną hotele i miejsca noclegowe w wielkości do 50% obłożenia miejsc noclegowych. Nie skorzystamy jednak w hotelowych restauracji, posiłki będą serwowane jedynie do pokoi. Ponadto swoją działalność będą mogły wznowić kina i teatry. Tu również z zachowaniem 50% dostępnych miejsc. Restauracje, siłownie, kluby fitness i część działalności gospodarczych zostaje nadal zamknięta.

Więcej czytaj w artykule: Rząd łagodzi obostrzenia. Premier zapowiedział otwarcie hoteli, stoków narciarskich kin oraz teatrów. Restauracje i siłownie wciąż zamknięte

Szczegółowe zasady funkcjonowania hoteli i pensjonatów zostaną przedstawione w rozporządzeniu.

ESKA XD #015
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze