Pies

i

Autor: Canva.com

Dzień Psa 2021. Te rasy psów są uznawane za najpiękniejsze!

2021-07-01 9:32

Krótkowłose i te z długą sierścią, rasowe, kundelki, małe i duże. Dzisiaj wszystkie psy obchodzą swoje święto. Czworonożni przyjaciele zadomowili się u nas już w starożytności i są z nami do dzisiaj. Często traktowani są jak członkowie rodziny. Zawsze wierni i lojalni. Sprawdźcie poniżej te, które są najpiękniejsze!

Dzień Psa 2021. Chyba każdy miłośnik czworonożnych pupili jest w stanie stwierdzić, że to właśnie one potrafią okazać wiele radości i oddania swojemu właścicielowi. Trzeba o nie dbać oczywiście przez cały rok, ale 1 lipca warto sprawić swojemu psu szczególną niespodziankę. 

Dzień Psa 2021 - 1 lipca

Dzień 1 lipca został uznany za Międzynarodowy Dzień Psa. Zostało ono ustanowione zaledwie pięć lat temu - w roku 2007. Światowy Dzień Psa to bardzo dobra okazja, aby zastanowić się na swoim podejściem do zwierząt. Wiele osób wciąż traktuje czworonogi bardzo przedmiotowo - a to powoduje oddawanie ich do schronisk lub nawet porzucanie na ulicę. W poniższej galerii przedstawiamy wam rasy najpiękniejszych czworonogów na świecie. Jednak pamiętajmy, że zarówno w Dniu Psa, jak i na co dzień, warto docenić wszystkie psy, bez względu na to, czy są rasowe, czy nie.

ZOBACZ W GALERII PONIŻEJ RASY NAJPIĘKNIEJSZYCH PSÓW: 

Raport z anteny 30.06, godz.10
Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE