Pies

i

Autor: Canva.com

Dzień Psa 2021. Te rasy psów są uznawane za najpiękniejsze!

2021-07-01 9:32

Krótkowłose i te z długą sierścią, rasowe, kundelki, małe i duże. Dzisiaj wszystkie psy obchodzą swoje święto. Czworonożni przyjaciele zadomowili się u nas już w starożytności i są z nami do dzisiaj. Często traktowani są jak członkowie rodziny. Zawsze wierni i lojalni. Sprawdźcie poniżej te, które są najpiękniejsze!

Dzień Psa 2021. Chyba każdy miłośnik czworonożnych pupili jest w stanie stwierdzić, że to właśnie one potrafią okazać wiele radości i oddania swojemu właścicielowi. Trzeba o nie dbać oczywiście przez cały rok, ale 1 lipca warto sprawić swojemu psu szczególną niespodziankę. 

Dzień Psa 2021 - 1 lipca

Dzień 1 lipca został uznany za Międzynarodowy Dzień Psa. Zostało ono ustanowione zaledwie pięć lat temu - w roku 2007. Światowy Dzień Psa to bardzo dobra okazja, aby zastanowić się na swoim podejściem do zwierząt. Wiele osób wciąż traktuje czworonogi bardzo przedmiotowo - a to powoduje oddawanie ich do schronisk lub nawet porzucanie na ulicę. W poniższej galerii przedstawiamy wam rasy najpiękniejszych czworonogów na świecie. Jednak pamiętajmy, że zarówno w Dniu Psa, jak i na co dzień, warto docenić wszystkie psy, bez względu na to, czy są rasowe, czy nie.

ZOBACZ W GALERII PONIŻEJ RASY NAJPIĘKNIEJSZYCH PSÓW: 

Raport z anteny 30.06, godz.10
Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?