Te NIETYPOWE zwierzęta możesz trzymać w domu legalnie. Będziesz zaskoczony

2021-06-30 10:41
Te NIETYPOWE zwierzęta możesz trzymać w domu legalnie. Będziesz zaskoczony
Autor: pixabay.com Te NIETYPOWE zwierzęta możesz trzymać w domu legalnie. Będziesz zaskoczony

Najbardziej popularnym domowym zwierzęciem jest oczywiście pies i kot. Nikogo nie dziwi fakt, jeśli ktoś wychodzi na spacerem właśnie z takim pupilem. Dziwić może sytuacja, kiedy spotkamy w czyimś mieszkaniu nietypowe zwierzę takie jak: lis, jeż czy wiewiórka. Czy można je trzymać w domu? Które zwierzęta mogą legalnie z nami mieszkać?

Pies i kot to od lat najwierniejsi domowi towarzysze człowieka. W sklepach zoologicznych znajdują się również na sprzedaż zwierzęta takie jak: papugi, chomiki czy króliki. Bez wątpienia wszystkie z nich mogą być trzymane w domu. Są też jednak pupile te mniej popularne, które też mogą być legalnie hodowane w warunkach domowych, a nie mamy o tym pojęcia. Sprawdźcie poniżej, które zwierzęta zostały przystosowane do życia niekoniecznie w dzikich warunkach. Fakt ich posiadania nie powinien już nikogo dziwić. 

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze