Google Pixel 8

i

Autor: Google

Technologia

Google Pixel 8 przytłacza możliwościami sztucznej inteligencji. Galaxy S24 również korzysta

2024-03-21 7:37

Jedną z najważniejszych nowości w Galaxy S24 jest funkcja „circle-to-search”, która pozwala po prostu narysować okrąg wokół dowolnego elementu na ekranie, a następnie użyć magii sztucznej inteligencji Google do wyświetlenia wszystkich odpowiednich wyszukiwań odnoszące się do tego produktu. Było oczywiste, że Pixel 8 nie może być gorszy i funkcja zmierza również do tego modelu.

Użytkownicy Pixel 8 i Galaxy S24 będą mogli korzystać z funkcji circle-to-search

Funkcja circle-to-search jest naprawdę jedną z wielu funkcji sztucznej inteligencji, która w rzeczywistości nie wydaje się sztuczką lub niepotrzebnym dodatkiem. Jeśli chcesz, aby korzystanie z Internetu lub smartfona było jeszcze bardziej intuicyjne, jest to jedna z tych funkcji, z których z pewnością sam skorzystasz. Teraz użytkownicy Pixela 8 oficjalnie będą mogli cieszyć się tą funkcją, podobnie jak ci, którzy zakupią Galaxy S24. Aktualizacja jest wdrażana i powinna zostać udostępniona w nadchodzących dniach.

Czytaj też: Pixel 8 wyprzedził Samsung Galaxy S24 w AI. Google z masą funkcji! „Najinteligentniejszy telefon”

Korzystanie z tego typu wyszukiwania jest niezwykle proste. Wszystko, co musisz zrobić, to długo nacisnąć pasek nawigacyjny na telefonie Pixel 8 na dolnym ekranie i gotowe.

Czytaj też: Pixel 8 i Galaxy 24 mogą czuć się zagrożone. Apple szykuje iOS 18! „Największa” aktualizacja w historii

Biorąc pod uwagę, jak sztuczna inteligencja znalazła dla siebie wspólne miejsce w świecie technologii, nie należy specjalnie dziwić się temu, że serie Pixel 8 i Galaxy S24 otrzymają szereg funkcji opartych na AI. To dopiero początek i możemy spodziewać się niezliczonej liczby znacznie bardziej zaawansowanych funkcji, które trafią do tych urządzeń. Jeśli jesteście zainteresowani walką o najinteligentniejszy telefon w 2024 r. to, odsyłamy was do naszego ostatniego artykułu.

Express Biedrzyckiej - prof. Jarosław FLIS

QUIZ: iPhone czy Samsung? Który telefon bardziej do ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Jaki jest Twój wiek?