TikTok / Instagram

i

Autor: TikTok / Meta

Social Media

Facebook i Instagram z nowym rywalem od twórców TikTok! To on ma podbić rynek w 2024

2024-04-10 12:23

Jeśli na bieżąco śledzicie Social Media oraz tematy związane z ich aplikacjami, to powinniście słyszeć już nazwę „TikTok Photos”. W zeszłym miesiącu po raz pierwszy usłyszeliśmy o głównym konkurencie Instagrama, który ma prawdopodobnie zostać wypuszczony „wkrótce” pod nazwą TikTok Notes.

TikTok Notes głównym rywalem Instagrama?

TikTok planuje „wkrótce” wypuścić nową aplikację do udostępniania zdjęć o nazwie TikTok Notes. Tak twierdzi wielu użytkowników TikToka, którzy otrzymali w aplikacji wyskakujące okienko z informacją, że ich obecne i przyszłe posty ze zdjęciami na TikTok zostaną wkrótce dodane do TikTok Notes.

Czytaj też: Facebook, Twitter, TikTok: Jak sprawdzić, ile czasu spędzasz na mediach społecznościowych?

Wycieki, które pojawiły się jeszcze w zeszłym miesiącu sugerowały, że aplikacja może nosić również nazwę TikTok Photos. Dodatkowo TikTok ma synchronizować zdjęcia użytkowników ze swoją nową aplikacją, oczywiście za naszą zgodą.

W chwili pisania tego tekstu zarówno photos.tiktok.com, jak i notes.tiktok.com wyświetlają wcześniej ujawnione logo „P” w obszarze górnej karty przeglądarki. Jest tam również wiadomość zawierająca tekst: „Twoje posty ze zdjęciami będą wyświetlane w TikTok Notes” z tekstem, że TikTok Notes „wkrótce” będzie dostępny oraz z przyciskiem, który użytkownicy mogą nacisnąć, aby zrezygnować z synchronizacji zdjęć z nową aplikacją.

Czytaj też: Facebook z długo wyczekiwaną funkcją! Aplikacja Messenger pozytywnie zaskakuje

Co ciekawe, w poniedziałek do wycieków odniosła się sama firma: „W ramach naszego ciągłego zaangażowania w ulepszanie TikTok, szukamy sposobów, aby umożliwić naszej społeczności tworzenie i udostępnianie swojej kreatywności za pomocą zdjęć i tekstu w przestrzeni dedykowanej dla tych formatów” – powiedział przedstawiciel TikTok w oświadczeniu.

Co zamiast Airpods i JBL w 2024? Lista najlepszych tanich słuchawek dousznych

Pasujesz bardziej do świata Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077? Ten QUIZ to sprawdzi!

Pytanie 1 z 9
W jakim miejscu mieszkasz?