Agnieszka Woźniak-Starak

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@aga_wozniak_starak Agnieszka Woźniak-Starak w modnych balerinach

Gwiazdy i moda

Te buty skradną serca Polek. Agnieszka Woźniak-Starak pokazuje z czym je nosić

2024-05-13 13:39

Agnieszka Woźniak-Starak, znana polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, od lat podbija serca widzów swoim urokiem i profesjonalizmem, a oprócz tego stanowi źródło inspiracji dla fashionistek. Ostatnio zwróciła uwagę swoimi butami, które nie tylko są niezwykle modne, ale także idealnie odzwierciedlają jej osobisty styl.

Urodzona 15 kwietnia 1978 roku w Warszawie, Agnieszka Woźniak-Starak ukończyła Dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Choć swoją karierę rozpoczynała jako sekretarka w Warner Bros Poland, to szybko zyskała popularność jako prezenterka w różnych stacjach radiowych i telewizyjnych. Jej kariera telewizyjna rozpoczęła się od pracy w Radiowej Jedynce, a później związana była z telewizją publiczną i stacją TVN, gdzie prowadziła popularne programy śniadaniowe i reality show. Obecnie współprowadzi program "Mam talent" z Janem Pirowskim, kontynuując swoją niezwykle udaną karierę w mediach.

Agnieszka Woźniak-Starak jest również znana z dbałości o swój wygląd i modowy styl. Ostatnio, na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 660 tysięcy osób, zaprezentowała zdjęcia w casualowej stylizacji, w której główną rolę odegrały jej buty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak rozważa otwarcie straganu. Chce się podzielić swoimi plonami

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Agnieszka Woźniak-Starak w najmodniejszych butach tego sezonu

Warto zauważyć, że prezentowany model butów to hit sezonu, idealny na wiosnę i lato. Te białe baleriny z wpisują się w kanon klasycznych modeli, ale posiadają subtelny detal, który nadaje im nutkę ekstrawagancji. To ozdobny pasek z ćwiekami dodający pazura całej stylizacji.

Buty, którymi zachwyciła się Agnieszka Woźniak-Starak, są dostępne między innymi w sklepie Showroom, gdzie obecnie znajdują się na wyprzedaży. Choć ich regularna cena wynosi 3645 zł, to dzięki promocji można je nabyć za 3098 zł. Podobne modele można znaleźć obecnie w wielu popularnych sieciówkach.