Agnieszka Woźniak-Starak rozważa otwarcie straganu. Chce się podzielić swoimi plonami

2022-08-06 10:29 Joanna Dembek
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: AKPA Agnieszka Woźniak-Starak hoduje warzywa

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się swoim ogródkiem na Mazurach. Na terenie posiadłości wyhodowała wiele warzyw, a teraz nie ma pojęcia co zrobić z takim urodzajem. Zastanawia się nad otwarciem straganu. Dobry pomysł?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała w mediach społecznościowych jak wygląda jej ogród na terenie mazurskiej posiadłości. Jej hodowla warzyw robi ogromne wrażenie, a niejeden fan ekologicznej żywności zwariowałby na punkcie tych grządek.

Agnieszka Woźniak-Starak rozważa założenie małego biznesu. Będzie sprzedawała warzywa

Rok temu dziennikarka TVN pytała fanów na Instagramie, jak zagospodarować miejsce w ogrodzie. Z pomocą ruszyła Karolina Ferenstein, która doradziła Agnieszce skorzystanie z pomocy Joanny Legutko, która jest wielką miłośniczką natury. Agnieszka Woźniak-Starak oddała swój ogród w jej ręce, a już rok później może zbierać plony ciężkiej ogrodniczej pracy.

Łapię się za głowę i nie wierzę, że to mój ogródek warzywny. Rok temu pytałam Was, co tu posadzić (dla przypomnienia zdjęcie obok), a tak wygląda to dzisiaj. (...)  przychodzę tu rano po ogórki, szczypiorek, sałaty, zioła i cokolwiek, co przyjdzie mi do głowy, nawet kwiaty. Jest tego tyle, że rozważam otwarcie jakiegoś lokalnego straganu. Póki co, czekam jeszcze na pomidory - czytamy na Instagramie.

Fani w komentarzach pozazdrościli dziennikarce plonów i uznali, że pomysł ze straganem jest jak najbardziej trafiony: "To ja będę stałą klientką" - napisała fanka.

Eska Summer City Olsztyn! 41. Piknik Country & Folk Mrągowo 2022
NAJNOWSZE