Tokio 2020 - rzut młotem 4.08.2021. Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek w finale [WYNIKI]

2021-08-04 8:30
Fajdek, Nowicki - Tokio 2020
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Tokio 2020 to najważniejsza impreza sportowa tego roku. Sportowcy walczą o zostanie prawdziwą legendą! Złoto olimpijskie to marzenie każdego z nich. Środa 4.08.2021 to kolejny dzień zmagań sportowców. To także dzień, w którym Polska może sięgnąć po kolejny medal. W finale rzutu młotem zmierzą się Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek. Jaki uzyskali wynik?

Tokio 2020 wywołuje wiele emocji wśród Polaków. Ostatni tydzień olimpijskich rozgrywek rozpoczął się pomyślnie dla polskiej reprezentacji. Złoty medal po raz trzeci zdobyła Anita Włodarczyk. Z kolei po brąz w rzucie młotem sięgnęła Malwina Kopron, co oznacza dwie polskie flagi w pierwszej trójce. Brązowym medalistą został także Tomasz Michalik, który wygrał mecz o 3. miejsce w zapasach. To jednak nie koniec olimpijskich emocji dla polskich kibiców. Przed nami jeszcze kilka rozgrywek, w których Polacy występują w rolach faworytów. Podobnie jak w rzucie młotem kobiet, sukces możemy osiągnąć w kategorii męskiej. Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek do rywalizacji staną w środę 4.08.2021. Pierwszy z nich był najlepszy w eliminacjach, ale Fajdek także uważany jest za poważnego kandydata do medalu.

Patryk Dobek: Tokio to będzie fajny sprawdzian!

Tokio 2020 - Wojciech Nowicki i Paweł Fajdek. WYNIK finału

Tokio 2020 może być przełomowym wydarzeniem dla Wojciecha Nowickiego i Pawła Fajdka. Obaj mają szansę na medal. Jaki wynik osiągną na Igrzyskach Olimpijskich? O tym przekonamy się już w środę 4.08.2021 w godzinach popołudniowych. Rezultat polskich sportowców pojawi się tutaj od razu po zakończeniu zawodów.

Tokio 2020 - transmisja w TV i online

Igrzyska Olimpijskie 2020 to nie tylko duże wydarzenie sportowe, ale także telewizyjne. W tym roku w Polsce prawa do transmisji mają dwie telewizje - Eurosport oraz Telewizja Polska. Oznacza to, że nie wszystkie rozgrywki zostaną pokazane w telewizji naziemnej, ponieważ kanały Eurosportu są kodowane. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Najnowsze