Wojciech Nowicki: Tokio, wzrost, żona, wiek, medale, waga. Kim jest polski młociarz?

2021-08-04 13:52
Wojciech Nowicki: Tokio, wzrost, żona, wiek, medale, waga. Kim jest polski młociarz?
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Wojciech Nowicki: Tokio, wzrost, żona, wiek, medale, waga. Kim jest polski młociarz? (PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS)

Wojciech Nowicki urodził się w Białymstoku i specjalizuje się w rzucie młotem. Co ciekawe, polski lekkoatleta w szkole podstawowej trenował piłkę nożną w Jagiellonii Białystok. W wieku osiemnastu lat rozpoczął w Podlasiu Białystok trenować rzut młotem. Kim jest polski młociarz - reprezentant Polski na olimpiadzie w Tokio?

Spis treści

  1. Wojciech Nowicki: Tokio
  2. Wojciech Nowicki: wzrost
  3. Wojciech Nowicki: żona
  4. Wojciech Nowicki: wiek
  5. Wojciech Nowicki: medale
  6. Wojciech Nowicki: waga

Wojciech Nowicki: Tokio, wzrost, żona, wiek, medale, waga. Kim jest polski młociarz? Wojciech Nowicki urodził się w Białymstoku i jest polski lekkoatletą, który specjalizuje się w rzucie młotem. W 2013 roku ukończył studia na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej z tytułem magistra inżyniera o specjalności automatyka-robotyka. Na co dzień mieszka w Białymstoku. W październiku 2018 roku rozpoczął służbę wojskową. Co ciekawe pierwszym trenerem młociarza był Bogumił Chlebiński do 2012 roku, ale niestety wybuchł między nimi konflikt. Nową trenerką Wojciecha Nowickiego została Malwina Sobierajska. 

Paweł Fajdek - żona, tatuaż, wiek, waga, medale, rzut młotem, rekord, ciekawostki

Super Express w Tokio. Wielkie emocje na bieżni. Komentarz Michała Chojeckiego i Pawła Skraby

Wojciech Nowicki: Tokio

Wojciech Nowicki Tokio. Polski lekkoatleta będzie walczył o medal w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Młociarz zmierzy się ze swoimi rywalami w środę, 4 sierpnia 2021 roku.

Wojciech Nowicki: wzrost

Wojciech Nowicki wzrost. Polski młociarz nie należy do najniższych mężczyzn. Jego wzrost wynosi 196 centymetrów.

Wojciech Nowicki: żona

Wojciech Nowicki żona. Serce naszego lekkoatlety jest już zajęte i należy do jego żony Anny, z którą ma córkę Amelię.

Maria Andrejczyk: CKM, Tokio, wiek, wzrost, waga, rodzina. Kim jest polska olimpijka?

Wojciech Nowicki: wiek

Wojciech Nowicki wiek. Wojciech Nowicki urodził się 22 lutego 1989 roku w Białymstoku. To oznacza, że w 2021 roku obchodził 32. urodziny.

Wojciech Nowicki: medale

Wojciech Nowicki medale. Lekkoatleta z Białegostoku na swoim koncie ma sześć brązowych medali, trzy srebrne i pięć złotych. W trakcie ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro polski młociarz zajął trzecią lokatę.

Wojciech Nowicki: waga

Wojciech Nowicki waga. W związku z tym, że Nowicki jest polskim lekkoatletą specjalizujący się w rzucie młotem, sportowiec waży 129 kilogramów.

Najnowsze