Anita Włodarczyk: Tokio, mąż, wiek, waga, daj spokój, wzrost. Kim jest polska lekkoatletka?

i

Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Anita Włodarczyk: Tokio, mąż, wiek, waga, daj spokój, wzrost. Kim jest polska lekkoatletka? (PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS)

Anita Włodarczyk: Tokio, mąż, wiek, waga, daj spokój, wzrost. Kim jest polska lekkoatletka?

2021-08-04 9:13

Anita Włodarczyk urodziła się w Rawiczu i jest dwukrotną złotą medalistką igrzysk olimpijskich, czterokrotną mistrzynią świata, a także wielokrotną rekordzistką świata Europy i kraju w rzucie młotem. Nasza reprezentantka bierze udział w olimpiadzie w Tokio. Coraz więcej osób poszukuje informacji o młocistce. Kim jest Anita Włodarczyk?

Spis treści

  1. Anita Włodarczyk: Tokio
  2. Anita Włodarczyk: mąż
  3. Anita Włodarczyk: wiek
  4. Anita Włodarczyk: waga
  5. Anita Włodarczyk: wzrost
  6. Anita Włodarczyk: daj spokój

Anita Włodarczyk: Tokio, mąż, wiek, waga, daj spokój, wzrost. Kim jest polska lekkoatletka? Anita Włodarczyk pochodzi z Rawicza. Jej matka trenowała koszykówkę, a ojciec piłkę nożną. Jest utytułowaną polską młocistką. W młodości trenowała speedrower i w 1998 roku została mistrzynią Europy juniorów w rywalizacji drużynowej. Włodarczyk jest dwukrotną złotą medalistką igrzysk olimpijskich. Krążki wywalczyła w 2012 roku w Londynie i 2016 w Rio de Janeiro. 15 sierpnia 2016 roku pobiła rekord świata w rzucie młotem z wynikiem 82,39 metrów, który przetrwał 13 dni. Został poprawiony po roku w trakcie Memoriału Kamili Skolimowskiej w Warszawie i wynosi 82,98 metrów. 

Gang Łysego - co to jest? O co chodzi w akcji, która trenduje na Twitterze?

Anita Włodarczyk: Łatwiej było rzucić 80 metrów niż wrócić do sportu

Anita Włodarczyk: Tokio

Anita Włodarczyk Tokio, to już kolejne igrzyska olimpijskie dla polskiej lekkoatletki. Uczestniczyła już w olimpiadzie w Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro.

Anita Włodarczyk: mąż

Anita Włodarczyk mąż, to fraza która bardzo często wyszukiwana jest w Google. Niestety nie mamy dobrych informacji dla fanów młocistki. Włodarczyk nie poinformowała swoich fanów o tym czy jest w związku. Lekkoatletka bardzo chroni swoje prywatne życie.

Anita Włodarczyk: wiek

Anita Włodarczyk wiek. Polska młocistka urodziła się 8 sierpnia 1985 roku. To oznacza, że w 2021 roku będzie obchodziła 36 urodziny.

Klasyfikacja Medalowa Tokio 2020. Ile medali ma Polska? [WYNIKI TOKIO 2020]

Anita Włodarczyk: waga

Anita Włodarczyk waga. Lekkoatletka jest bardzo dobrze wysportowana. Włodarczyk w związku z dyscypliną jaką wykonuje musi dbać o wagę. Aktualnie młocistka waży 95 kilogramów.

Anita Włodarczyk: wzrost

Anita Włodarczyk wzrost. Biało-czerwona zawodniczka nie należy do najniższych kobiet. Włodarczyk ma 178 centymetrów wzrostu.

Anita Włodarczyk: daj spokój

Anita Włodarczyk daj spokój, to zabawna wpadka japońskiego kibica, którzy przekazał naszej młocistce kartkę z takim napisem. Okazało się, że miał on ją zagrzewać do boju o złoto w rzucie młotem. Włodarczyk cała sytuacja bardzo rozbawiła.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE